Lietuvos mokyklų žaidynių finalinis etapas Alytuje

2017-06-05

Birželio 3 d. Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2006 m. ir jaunesnių) finalinės kvadrato varžybos. Jose dalyvavo Baisogalos mokyklos –darželio sportininkai, per visus mokslo metus  įveikę ne vieną atrankos etapą. Labai atkaklioje kovoje I-ąją vietą iškovojo Vilkaviškio raj. Pilviškių ,,Santakos“ gimnazijos sportininkai, II-ąją vietą laimėjo Baisogalos mokyklos-darželio komanda, III-ąją -Kauno raj. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos sportininkai.

Jaunieji varžybų nugalėtojai įsiliejo į kasmetinės masiškiausios olimpiniam judėjimui skirtos šventės-Olimpinės dienos, vykusios Alytuje, dalyvių gretas. Šios šventės metu tradiciškai vyko ir didžiausio moksleiviams skirto sportinio renginio-Lietuvos mokyklų žaidynių finalinis etapas. Visus metus jaunieji sportininkai, atstovaudami savo mokykloms, rungtyniavo įvairių sporto šakų varžybose. Alytų užplūdo į finalinį žaidynių etapą patekusios geriausios Lietuvos mokyklų komandos- apie 600 moksleivių. Varžybų nugalėtojų komandos didžiojoje renginio scenoje buvo apdovanotos taurėmis , medaliais, diplomais ir Lietuvos mokyklų žaidynių marškinėliais.

Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos sportininkai vieni iš geriausių Lietuvoje ir dėkojame sportininkų komandos trenerėms Z.Bliznikienei ir D.Volskytei už puikų mokinių paruošimą.