MOKYKLA-DARŽELIS PROJEKTE „EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE“

2017-09-30

Rugsėjo 23 dieną Baisogalos mokyklos-darželio priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai ir pradinių klasių mokiniai dalyvavo Baisogalos bendruomenės VI-ojo projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“ renginyje, skirtame keliaujančiųjų ir vairuotojų dienai paminėti. Ši diena buvo skirta visiems eismo dalyviams. Projekto tikslas – propaguoti saugų eismą, saugią kaimynystę, ugdyti sąmoningą eismo dalyvį.

Šiai dienai visi ruošėsi iš anksto. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai piešė piešinius saugaus eismo tema – taip mokėsi ir įsidėmėjo saugaus eismo taisykles: šviesoforo spalvas ir jų reikšmę, kelio ženklus ir saugaus eismo situacijas.  Ketvirtų klasių mokiniai atsakingai fiksavo visų eismo dalyvių elgesį perėjose ir atliko išsamią eismo dalyvių eismo taisyklių laikymosi analizę. Visi mokiniai kūrė ir mokėsi skanduotę saugaus eismo tema.

Renginio metu vaikai atliko įvairias linksmas užduotis. Dalyvavo smiginio, dėlionių, piešimo, vairavimo paspirtuku rungtyse. Šventės nuotaiką kėlė kartu dalyvaujantys personažai – „Amsis“  ir „Linksmasis“ keliukas“.

Renginį organizavo LAKD, Baisogalos bendruomenė, VĮ „Šiaulių regiono keliai“. Šventės pabaigoje visi buvo apdovanoti organizatorių ir svečių dovanomis. Baisogalos mokyklai-darželiui įteiktas Baisogalos seniūno Padėkos raštas „Už nuoširdų bendradarbiavimą ir svarų indėlį, propaguojant eismo saugumą ir stiprinant saugią kaiminystę Baisogalos seniūnijoje“.

Baisogalos mokyklos-darželio informacija