Rudenėlio spalvos

2017-10-29

Spalio 26 d. Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus salė pasipuošė rudeniniais medžiais, tačiau medžiai buvo liūdni, nes jų lapai buvo nespalvoti.  O dailininkas (auklėtoja G. Daugelavičienė) neturėjo spalvų lapams nuspalvinti,  todėl ikimokyklinės grupės vaikučiai, kartu su rudenėliu (logopedė G. Ryšienė) ir visomis rudens gėrybėmis dovanojo dailininkui spalvas.

Morkytės – oranžinę, agurkėliai – žalią, saulutė- skaisčiai geltoną, vabaliukas ir skruzdėlytė – rudą, boružėlės – raudoną. Susirinkęs visas spalvas dailininkas nuspalvino medžių lapus, o atsidėkodamas vaikams davė rudens gėrybių.

Mažieji šoko, dainavo, žaidė ratelius su tėveliais, grįžę į grupę vaišinosi rudeniniais skanėstais.

Direktorės pavaduotoja ugdymui

1. Pužauskienė