Projektas „Žaidimai moko“

2017-11-05

Nuo 2017 metų rudens „Drugelių“ grupės auklėtojos Daiva Mirončikienė, Ligita Jasonytė su   penkiamečiais grupės ugdytiniais, bei logopedė L.Krūgelienė su logopedines pratybas lankančiais   „Drugelių“ ir  „Boružėlių“ grupių  ugdytiniais įsitraukė  į respublikinį  ikimokyklinio ugdymo įstaigų prevencinį  projektą „Žaidimai moko“.

Šį projektą organizuoja Kelmės rajono pedagoginė psichologinė tarnyba. Jo  veiklą koordinuoja specialioji pedagogė  Gilija Gajauskienė. Šio projekto idėja- sudomino daug ikimokyklinių ugdymo įstaigų bendruomenių visoje Lietuvoje.

Mūsų įstaigoje projektas startavo  spalio mėnesio 2d. ir tęsis iki gegužės 1d.  Grupės bendruomenė jau džiaugiasi pirmais sėkmingais darbais. Šio projekto tikslas – žaidimų pagalba lavinti penkiamečių, šešiamečių erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų, pirštų) judesius. Projekto pagrindinė veiklos forma – žaidimai (grupėje, lauke, logopedinėse pratybose).  Žaidimų metu plečiamas vaikų žodynas, tikslinama smulkioji motorika, ugdomas draugiškumas ir teigiamos emocijos. Tikimės, kad šio projekto dėka mūsų darbas taps įdomesnis, kūrybiškesnis, patrauklesnis vaikams, nes jie įgis žinių žaisdami, atrasdami, patys veikdami, greičiau lavins savo gebėjimus. Esame dėkingi projekto rengėjams už naujas idėjas, žaidimus, mintis, kurias  naudojame   ugdymo procese.

Logopedė L.Krūgelienė