Baisogalos sportininkai zoninėse kvadrato varžybose pirmieji

2017-12-05

Gruodžio 2d. Baisogalos sporto klube ,,Auridana ”vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės  kvadrato varžybos. Jose varžėsi stipriausios Pakruojo rajono Rozalimo  pagrindinės mokyklos, Panevėžio rajono Smilgių gimnazijos ir Radviliškio rajono Baisogalos mokyklos-darželio pradinių klasių komandos. Varžybas stebėjo Baisogalos seniūnas, mokyklos-darželio, miestelio bendruomenių nariai, kurie negailėjo plojimų ir palaikymo šūksnių.  Pirmąją vietą iškovojo Baisogalos mokyklos-darželio komanda, II-ąją – Rozalimo pradinukų sportininkų komanda, III-ąją –Smilgių pradinių klasių mokiniai.

Kaip įprasta, sportininkų komanda , zoninėse kvadrato varžybose iškovojusi I-ąją vietą buvo pagerbta mokyklos-darželio salėje vykusioje sueigoje. Pasidžiaugti sportininkų pergale atvyko Baisogalos seniūnas R.Kalvaitis ir Baisogalos bendruomenės pirmininkas A. Radžiūnas. Mokyklos-darželio direktorė V.Poškienė pasveikino nugalėtojus ir pasidžiaugė didžiuliu, nuosekliu, kruopščiu sportininkų ir juos treniruojančių mokytojų metodininkių Daivos Volskytės ir Editos Mickuvienės darbu. Seniūnas  pasidžiaugė pergale ir įteikė nugalėtojams diplomus, o bendruomenės pirmininkas pradžiugino sveikais prizais. Tikimės, kad tarpzoninėse varžybose mokyklos darželio sportininkus lydės sėkmė.

Sueigoje   4a kl. mokinių komandos kapitonas įteikė mokyklos-darželio direktorei taurę, kurią laimėjo Šiauliuose vykusiame konkurso zoniniame ,,Sveikuolių sveikuoliai“ II-jame etape. Džiugu, kad  sportiški ketvirtokai yra ir ,,Sveikuolių sveikuoliai“ nugalėtojai. Mokyklos-darželio direktorė pasidžiaugė ir antrokais, kurie su mokytoja N.Jasaitiene, dalyvavo respublikinėje konferencijoje ,,Ein saulelė aplink dangų“ ir pristatė projektą ,,Baisogalos dvaro praeitis ir dabartis“. Direktorė padėkojo muzikos mokytojai Agnei Kilienei už ,, Dainorėlių“ giesmeles, kurios virpino parapijiečių širdis  sekmadienio mišiose Baisogalos bažnyčioje.

Baisogalos mokyklos-darželio informacija