Viešnagė bibliotekoje

2018-01-17

Baisogalos mokyklos-darželio ,,Boružiukų“ grupės ugdytiniai-būsimi pirmokėliai, todėl noriai bendrauja su knygelėmis. Sausio 11d. jie lankėsi Baisogalos miestelio bibliotekoje. Vaikus šiltai pasitiko bibliotekininkės Alvyda ir Viktorija, kurios vaizdžiai ir įdomiai pristatė knygas. Būsimieji pirmokėliai džiaugėsi įvairaus dydžio ir įvairių formų pažintinėmis, žaislinėmis ir muzikinėmis knygelėmis. Bibliotekos darbuotojos priminė vaikams apie pagarbų elgesį su knygelėmis. Viešnagė bibliotekoje neprailgo, vaikai patyrė daug gerų emocijų, praturtino savo patirtį apie knygas. Atsisveikindami vaikai pažadėjo bibliotekoje apsilankyti su tėveliais ir tapti skaitytojais.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Zoja Šimkevičienė