Žyniuko konkursas

2018-02-08

Sausio 31d. mokykloje- darželyje vyko 1- 4 klasių mokinių Žyniuko konkursas.

Savo amžiaus grupėje kiekvienas dalyvis stengėsi  pasiekti geriausią rezultatą ir tapti nugalėtoju. Tačiau sėkmė nusišypsojo tik atkakliausiems, atidžiausiems ir, tikriausiai, labiausiai norėjusiems laimėti.

Vasario 1 d. buvo apdovanoti nugalėtojai. Kiekvienoje amžiaus grupėje  I- III vietų laimėtojai džiaugėsi diplomais ir vertingiausiomis dovanomis—knygomis.

Geriausiai pasirodę konkurse 3a klasės mokiniai Aronas Šeigis ir Viktorija Rušaitė  bei 4b klasės mokinės  Nomeda Šernaitė  ir Gabija- Aldonė Brazdauskaitė vasario 9 d. atstovaus mūsų mokyklą rajono Žyniuko konkurse. Sėkmės jiems.

Mokytoja Zita Bliznikienė