Baisogalos mokykla-darželis švenčia

2018-02-19

Vasario 15d. Baisogalos mokykloje-darželyje vyko šventė, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti.

Pradinių klasių mokiniai, šventiškai pasipuošę, su trijų spalvų tulpėmis rankose, susirinko į mokyklos salę, kur  šventę pradėjo Lietuvos valstybės himnu . Mokyklos direktorė V.Poškienė pasveikino visus su valstybine švente. 3b ir 4b klasių mokiniai  virtualiai   vedė susirinkusius Lietuvos istorijos vingiais.  Skambėjo dainos, liejosi posmai, skirti Lietuvai. Trijų spalvų tulpėmis mokiniai simboliškai nupiešė Lietuvos vėliavą.  ,,Kiekvienas žmogus turi Tėvynę. Mes šiandien turime daug – laisvą Lietuvą. Kokia ji bus priklauso nuo mūsų. Puoškime  Tėvynę savo mažais darbais‘‘,- kalbėjo šventės vedančioji mokytoja L.Matutienė. Nuoširdžiai nuskambėjo renginyje dalyvavusių  garsiai ištarti žodžiai aš džiaugiuosi, kad esu lietuvis.

Ne tik dainomis, savo rankų darbeliais, bet ir geromis žiniomis pasitinkame Tėvynės šventę. Direktorė V.Poškienė pasidžiaugė 3a klasės mokinių, kuriuos paruošė mokytoja metodininkė Edita Mickuvienė, pasiekimais rajoniniame Žyniuko konkurse. I-ąją vietą laimėjo Viktorija Rušaitė, III-ąją vietą užėmė Aronas Šteigis.

Šventės pabaigoje, 4b kl. mokiniai, pašokę tradicinį lietuvių liaudies šokį ,,Ant kalno karklai siūbavo“, pakvietė  visus  pratęsti Lietuvos nacionalinio kultūros cento  projekto ,, Visa mokykla šoka 2018 “ veiklą.

Dėkojame šventės organizatorėms mokytojoms E.Kalvaitienei, L.Matutienei, A.Kilienei už galimybę prisiliesti prie Lietuvos istorijos. Kuo labiau stengsimės pažinti savo tėvų kraštą, kuo dažniau vartysime jo istorijos lapus, kuo giliau pajusime lietuviškos dainos ir šokio grožį, tuo labiau norėsime visas jėgas skirti savo Tėvynei, kuri yra mažytė pasaulio dalelė.