Konferencija „Mano Lietuva“

2018-03-13

Š. m. kovo 6 dieną Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje vyko šventinė mokinių konferencija „Mano Lietuva“. Joje dalyvavo ir trys mūsų mokyklos antros klasės mokiniai, kuriems padėjo pasiruošti   mokytoja metodininkė N. Jasaitienė ir logopedė L. Krūgelienė

Susirinkę įvairių gebėjimų mokiniai iš Radviliškio rajono ir miesto mokyklų gražiais darbeliais, piešiniais, nuotraukomis pristatė Lietuvą. Susirinkusieji įdėmiai klausėsi mūsų  antrokų pranešimo apie   gražiausią ir brangiausią Baisogalos kraštą su sena ir garbinga dvaro istorija.

Mokinių konferenciją vainikavo vaikų sukurti sveikinimai ir linkėjimai Lietuvai, kuriuos į padangę nunešė trispalviai balionai. Renginyje buvo paminėtas ne tik Lietuvos šimtmetis,  bet  suvienyti ir sutelkti įvairių gebėjimų vaikai, duota galimybė jiems bendrauti ir bendradarbiauti, išreikšti savo jausmus ir mintis, geriau pažinti ir suprasti vieni kitus.