Baisogalos lengvaatlečių startai

2018-05-16

Pirmą kartą Baisogalos mokyklos – darželio sportininkai dalyvavo mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės varžybose. Sportininkams reikėjo bėgti 30 metrų, šokti į tolį ir mesti kamuoliuką.

Sėkmingai rajoninėse varžybose sudalyvavo mergaičių komanda (Smiltė Elsukovaitė, Iveta Kulbokaitė, Kamilė Zaveckaitė, Valerija Teider, Viktorija Rušaitė). Jos užėmė II vietą komandinėse varžybose, o individualioje įskaitoje Kamilė laimėjo III vietą.

Dar sėkmingiau pasirodė berniukų komanda (Ernestas Juodis, Eimantas Vaitkevičius, Justinas Miakša, Eimis Taparauskas, Vakaris Danilevičius ir Erikas Zaveckas). Jie  laimėjo I vietą komandinėse varžybose, o individualioje įskaitoje visas prizines vietas laimėjo mūsų sportininkai: I vietą – Ernestas, II vietą – Eimis, III vietą – Eimantas.

Berniukų komanda gegužės 11 d. atstovavo mūsų rajoną finalinėse lengvosios atletikos trikovės varžybose Utenoje. Į varžybas susirinko net 29 komandos. Mūsų sportininkai, nors tokiose varžybose dalyvavo pirmą kartą, pasirodė labai sėkmingai. Komandinėse varžybose laimėjo aukštą 6 vietą, o Ernestas Juodis individualioje įskaitoje iš 145 dalyvių užėmė 5 vietą.

Mūsų sportininkai sėkmingai išbandė jėgas naujoje sporto šakoje. Džiaugiamės jų pastangomis ir laimėjimais. Sveikiname sportininkus ir jų mokytojas Daivą Volskytę ir Editą Mickuvienę!