Buratino ABC

2018-05-25

Kiekvieną pavasarį tradiciškai mokykloje vyksta pačių mažiausiųjų mokinių – pirmokėlių Abėcėlės šventė. Šį kartą, gegužės 24d.  pirmokėliai pakvietė visus į šventę, pavadinimu ,,Buratino ABC“. Mokyklos bendruomenė ir tėveliai žavėjosi puikia mažųjų aktorių vaidyba ir gera nuotaika. Linksmai skambėjo dainelės, akis džiugino gražios dekoracijos.

Smagu matyti, kad rugsėjį, buvę nedrąsūs pirmokėliai, o dabar paaugę ir daug sužinoję, geba pasitikėti savimi ir trokšta keliauti į mokslo ir žinių šalį.

Dėkojame pirmokų mokytojai Zitai Bliznikienei už kūrybingų ir originalių minčių įgyvendinimą ruošiant Abėcėlės šventę.