Baisogalos darželinukai sulaukė vasaros

2018-05-31

Artėja  nuostabus metų laikas! Smagu ir simboliška, kad nerūpestinga vasara Baisogalos mokyklosdarželio darželinukams prasidėjo gražia švente „Sveika, vasarėle“. Vaikus  išpuoštoje salėje džiugiai pasitiko   graži spalvota Vasara ( auklėtoja Roma Čepaitienė) . Ji  atėjusi  dviem dienom anksčiau pasigrožėti vaikų sukurtomis gėlėmis, pabendrauti. Buvo pristatyti vaikų pasiekimai ir dalyvavimai įvairiapusiškoje veikloje.

„Drugelių“ grupės ugdytiniai daug mokėsi, augo ir žaidė, todėl dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Žaidimai moko“, aktyviai sportavo ir atstovavo įstaigą rajono olimpiniame festivalyje „Žaidimų fiesta“, dalyvavo vaikų konferencijoje „Gyvenu sveikai-sportuoju linksmai“. O vienas balsingas vaikiukas-  Pijus Miknevičius dainavo net dviejuose festivaliuose „Skambėk, pavasarėli“ ir „Ar jūs žinote ar ne, ką vadinam gimtine“ Tuos aktyvius vaikus visus metus ugdė auklėtojos Daiva Mirončikienė ir Ligita Jasonytė, o dainuoti mokė muzikos pedagogė V. Simonavičienė.

Priešmokyklinukams šią dieną saulė negailėjo spindulių, vaikai-plačių šypsenų, auklėtojos- dovanų, personažas Vasara- užduočių. Būsimieji mokinukai daug išmoko, sužinojo, dalyvavo įvairiuose renginiuose, festivaliuose, bendruomenės projekte, respublikinėje etnokultūros šventėje, parodose, piešinių konkursuose. Juos visus  kantriai  mokė ikimokyklinio ugdymo pedagogės Zoja Šimkevičienė ir Virginija Simonavičienė. Vaikai buvo apdovanoti diplomais, kuriuos iškilmingai  įteikė  mokyklos-darželio direktorė Vita Poškienė. Šventė baigėsi bendru trankiu šokiu ir laukimu tų  ilgųjų vasaros atostogų. Lai pildosi svajonės su naujais įspūdžiais, linksmybėmis, žaidimais

Baisogalos mokyklos-darželio informacija