Dovana Baisogalos pradinukams

2018-06-08

Baisogalos mokykloje-darželyje jau tapo tradicija apdovanoti kelione labai gerai besimokančius ir pavyzdingo elgesio mokinius, įvairių konkursų bei sportinių varžybų nugalėtojus.

Birželio 6 d. geriausieji aplankė Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrių , kur turėjo galimybę susipažinti su mokyklos žirgynu, pasigrožėti žirgais ir jais pajodinėti.

Kelionė tęsėsi į Šiaulius, kur daug teigiamų   emocijų  mokiniai patyrė  batutų parke. Dėkojame kelionės organizatorei mokytojai metodininkei Daivai Volskytei ir visoms mokytojoms, lydėjusioms mokinius išvykos metu.

Baisogalos mokyklos –darželio informacija