Baisogalos darželinukai prisijungė prie Europos judėjimo savaitės bėgimo akcijos

2018-09-28

Plutarekas judėjimą pavadino gyvybės šaltiniu. Baisogalos mokyklosdarželio vaikai dalyvavo Europos judėjimo savaitės renginiuose. Žygis į parką,  smagi mankšta,  linksmi žaidimai, paruošta trasa – tai pasiruošimas bėgimui.  Sportiškai nusiteikę mažieji bėgikai buvo pasiryžę įveikti distancijas pagal savo amžiaus grupes. Stojo prie starto linijos, saugiai bėgo, padėjo  mažesniam draugui ir greitai pasisiekė finišą. Pailsėjo, pažaidė, pasigrožėjo rudeniška gamta. Visiems dalyviams įtektos vaisių pintinės.   Bėgimo džiaugsmas, pakili nuotaika, saulėtas oras, draugų būrys suteikė energijos ir gerų emocijų.

Baisogalos mokyklos-darželio informacija