Netradicinės pamokos

2018-10-05

Spalio 2 dieną 3 ir 4b klasių mokytojos N. Jasaitienė , L. Matutienė integruotas lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo, muzikos, kūno kultūros, dailės pamokas vedė netradicinėje erdvėje – Krekenavos regioninio parko  ,,Pojūčių take“. Net dvylikoje  ,,Pojūčių tako“ stotelių vaikai galėjo išbandyti skirtingus gamtoje patiriamus regos, aukščio, lytėjimo, klausos, skonio pojūčius. Tereikėjo neskubėti ir išgirsti ką šnabžda vėjas, žemė, medžiai , vanduo; iš apžvalgos bokšto aukštybių pasigrožėti Nevėžio upės vingiais, Linkavos ir Nevėžio santaka, Krekenavos apylinkių kraštovaizdžiu.

Puikiame regioninio parko lankytojų centre mokiniai , žiūrėdami edukacinius filmus, susipažino su gamtos ir kultūros paveldu, Krekenavos regiono piliakalniais, augalija, gyvūnija, žmogaus gyvenimo ypatumais , kultūra. Vaikams labai patiko įdomi pažintis su parko simboliu- stumbru. Apie šiuos gyvūnus ir jų  gyvenimo ypatumus sužinojo iš  filmo ,, Pašilių stumbrynas“.

Daug sužinoję, pailsėję vaikai laukia naujų kelionių.

Mokytoja Nilutė Jasaitienė