„Sportuoju su rudenėliu“

2018-11-06

Spalio 31d. Baisogalos mokyklos – darželio ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai, besibaigiant rudeniui, dalyvavo sporto šventėje „Sportuoju su rudenėliu“.

Renginys vyko sporto salėje, kurioje mažuosius dalyvius pasitiko ir linksmai nuteikė du katyčių personažai, auklėtojos ( L. Jasonytė ir E. Tautkuvienė).  Jos pakvietė mažuosius kartu   linksmai ir energingai pasimankštinti, pamiklinti kojeles ir pasiruošti estafetėmis.

Atlikę daug įvairių užduočių, vaikai žaidė judriuosius žaidimus. Šventės pabaigoje visi buvo apdovanoti. Vaikai patyrė daug gerų emocijų – nugalėjo draugystė.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Eglė Tautkuvienė.