Projektas ,,OBUOLYS-SODO KARALIUS“

2018-11-19

Visą mėnesį mūsų mokykloje-darželyje buvo vykdomas projektas ,,Obuolys-sodo karalius“. Klasėse vyko įvairios projekto veiklos, kurios baigėsi bendru pradinių klasių mokinių renginiu. Pirmokai ir IV b klasės mokiniai supažindino visus susirinkusius su obuolių teikiama nauda. Po to vyko įdomios komandinės rungtys, kurių metu reikėjo surinkti, suvežti obuolius, ragauti  obuolių uogienę ir sultis.  Renginio refleksija – kiekviena klasė sudėjo dėlionę, kurioje buvo žodžiai ir mintys apie obuolių naudą sveikatai.

Džiugu, kad vykdant projektą mokiniai, papildė žinias apie obuolį, patyrė geras emocijas rungtyniaujant.

Dėkojame projekto organizatorėms Daivai Volskytei ir Laimai Matutienei už išradingai organizuotą renginį.