Paminėjome pasaulinę pasiveikinimo dieną

2018-11-22

Lapkričio 21d .rytas Baisogalos mokykloje-darželyje prasidėjo mokinių bendruomenės susibūrimu salėje, į kurią visus sukvietė M. Mikutavičiaus daina ,,Pasveikinkim vieni kitus“.

1 ir 2 klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Z.Bliznikienės ir D.Volskytės, paruošė programėlę, supažindinusią susirinkusius su sveikinimosi papročiais Lietuvoje ir kitur pasaulyje. Mokiniai pasitikrino žinias apie sveikinimosi etiketą miniviktorinoje. Į klases išsiskirstė nešini rinkiniu lietuviškų pasisveikinimo žodžių, kuriuos spalvino, aptarė su savo mokytojomis.

Tikimės, kad ši sveikinimosi diena dar kartą priminė, kaip svarbu gražus pasisveikinimas ir šypsena.