,,Kelionė per Lietuvą“

2019-02-17

Baisogalos mokykloje – darželyje visą savaitę priešmokyklinės ir ikimokyklinių grupių auklėtojos su vaikais kalbėjo apie Lietuvą ir jos tautinę simboliką. Vaikai mokėsi žaidimų, dainelių, eilėraščių, kūrė įdomius ir gražius darbelius.

Vasario 15 dieną, šventiškai pasipuošę, nešini vėliavėlėmis darželinukai rinkosi į papuoštą salę, kur vyko Vasario 16 – ąjai paminėti šventinis rytmetis „Kelionė per Lietuvą“ .  Priešmokyklinukai buvo pasipuošę tautiniais rūbais.

Šventę pradėjome giedodami Lietuvos himną. Kiekviena darželio grupė atspindėjo didžiausią Lietuvos miestą. Nuotaikingai skambėjo dainos,  liejosi eilėraščių posmai. Vaikai linksmai sukosi lietuvių liaudies rateliuose, žaidė žaidimus. Rytmetį užbaigėme siurprizu vaikams.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Eglė Tautkuvienė