Rajoninis pirmokų protų mūšis

2019-03-05

Kovo 1 d. mokyklos – darželio pirmokai dalyvavo pirmajame konkurse – rajoniniame pirmokų protų mūšyje „100 dienų mokyklos takeliu“. Protų mūšyje dalyvavo 6 komandos.

Komandoms reikėjo sukurti prisistatymą, lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo turuose atsakyti po 10 klausimų, susirungti kapitonų rungtyje – atpažinti ir įvardinti žymias Lietuvos vietas.

Mūsų mokyklos komanda „Pelėdžiukai“ (Matas Briedelis, Ūla Pužauskaitė, Deimantė Rušaitė, Meida Juozapaitytė, Mintautė Kaklauskaitė, Domas Lesickas) puikiai atliko visas užduotis ir, surinkę tik vienu tašku mažiau negu nugalėtojai, užėmė II vietą. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir prizais. Komandos kapitonas Matas pelnė ir atskirą prizą – be klaidų atliko užduotį kapitonų rungtyje ir tapo geriausiu kapitonu.

Džiaugiamės nuoširdžiu ir aktyviu pasiruošimu, darniu komandiniu darbu ir pirmuoju laimėjimu.

Mokytoja Daiva Volskytė