,,Plaukiu už LIETUVĄ”

2019-03-18

Kovo 14 d. Baisogalos mokykloje- darželyje vyko jau tapusios tradicinėmis plaukimo varžybos ,,Plaukiu už Lietuvą”.

Net pusė pradinukų varžėsi su savo bendraamžiais dviejose rungtyse. Vieniems geriau sekėsi plaukti krūtine, o kiti pralenkė varžovus plaukdami nugara. Tarp lyderių vyko atkakli kova- kai kuriose rungtyse geriausiųjų rezultatai skyrėsi vos viena ar keliomis šimtosiomis sekundės dalimis. Pusė visų dalyvių tapo prizininkais ir bus apdovanoti mokyklos- darželio diplomais.

Tačiau, nepaisant pasiekto rezultato, laimėjo visi: smagiai praleistas laikas, varžybų azartas ir, svarbiausia, mokėjimas plaukti tapo didžiausia dovana ne tik Lietuvai, varžybų nugalėtojams, bet ir visiems  renginio dalyviams.

2 klasės mokytoja Zita Bliznikienė