Mūsų SAULYTĖ

2019-03-24

Šiais metais, minint pasaulinę Dauno sindromo dieną, per Lietuvą ritasi skirtingų kojinių ir supratimo banga, kuri neaplenkė ir Baisogalos mokyklos-darželio. Kovo 21 d. mokiniai, mokytojai ir kiti darbuotojai mūvėjo skirtingų spalvų kojines ir lyg saulutės plačiai šypsojosi. O šypsenos mūsų veiduose todėl, kad mes jau ketveri metai kartu su Dainute, kuri yra mūsų besišypsanti SAULYTĖ. Minint pasaulinę Dauno sindromo dieną, Dainutės mama Lina visus mokinius ir jų mokytojas sukvietė į salę, kad atsakytų į dažnai užduodamus klausimus apie Dainutę. Lina akcentavo, kad nesvarbu, kad mus skiria odos, akių ar plaukų spalva, ypatingi gebėjimai, o gal negalia, tačiau visi esame vienodai svarbūs ir vieni kitiems reikalingi. Kai esame drauge, kai vienas kitam padedame, vieni iš kitų mokomės, gyvenimas nušvinta visomis vaivorykštės spalvomis.