Sportinė pramoga „Sportuojantys vaikai–šaunūs draugai“

2019-11-21

Š.m. lapkričio 19d. Baisogalos mokyklos-darželio sporto salėje vyko sportinė pramoga „Sportuojantys vaikai-šaunūs draugai. Joje dalyvavo visų grupių ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai, kuriuos sutiko ir sportuoti kvietė personažai Kiškis ir Katinas.

Pramoga prasidėjo nuo linksmos bendros mankštelės. Grojant muzikai vaikai žaidė įvairius linksmus judrius žaidimus. Visi šoko, bėgiojo, žaidė gaudynes, važiavo traukinuku, gaudė ir rinko spalvotus kamuoliukus. Vaikų veiduose spinduliavo šypsenos ir sklido garsus juokas. Visi stengėsi nepasiduoti ir laimėti.

Pabaigoje mažieji sportininkai  buvo apdovanoti vaisiais, kuriais mėgautis galėjo jau sugrįžę į savo grupes. Nugalėjo draugystė ir gera nuotaika!