Baisogalos „Darželinukai – už krepšininkų pergales !“

2014-09-11

Rugsėjo 9 d. 11 val. mokyklos – darželio sporto salėje vyko Respublikinė akcija „Darželinukai – už krepšininkų pergales!“, kurią organizavo Ukmergės vaikų lopšelis – darželis „Nykštukas“. Akcija skirta Vaikų sveikatos metams ir Lietuvos krepšinio rinktinei Pasaulio čempionate palaikyti. Renginio tikslas – skleisti sporto, kaip suvienijančio visus vienam tikslui, idėjas. Palaikyti ir plėtoti vaikų norą Lietuvos krepšinio rinktinės palaikymo Pasaulio čempionate akciją. Skatinti žaidimus su kamuoliu. Plėtoti ikimokyklinių įstaigų bendradarbiavimą. Sportinė šventė prasidėjo iškilminga eisena ir įstaigos himnu. Pasipuošę krepšinio sirgalių atributika, darželinukai suskandavo bendrą skanduotę, šauniai pristatė savo grupes. Atlikę apšilimo mankštą, vaikai varinėjo ir mušinėjo kamuolius, perdavinėjo juos poroje ir rate, žaidė linksmas estafetes, bandė įmesti baudas. Ši šauni akcija suteikė vaikams galimybę pasijusti tikrais krepšinio sirgaliais ir dalyviais.
Priešmokyklinio ugdymo pedagogės