Junkis, bėk, padėk

2014-10-27

Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyrius aktyviai atsiliepė į rugpjūčio pabaigoje gautą kvietimą sudalyvauti 1-ajame solidarumo bėgime Lietuvoje. Šį bėgimą vykdo organizacija „Gelbėkit vaikus“. Solidarumo bėgime dalyvavo daugiau nei 2 milijonai moksleivių bei jų mokytojų iš tūkstančių mokyklų visame pasaulyje. Visą informaciją ir organizavimui reikalingą medžiagą mokykla-darželis gavo nemokamai (bėgikų kortelės, lipdukai, diplomai kiekvienam vaikai ir padėkos organizatoriams).

Supratę, kad pasaulyje yra vaikų, kurie neturi ypač jiems reikalingų mokymo priemonių, ir negali siekti pagrindinės savo teisės- teisės į išsilavinimą Pakiršinio skyriaus mokiniai spalio 23 d. po pamokų pasileido į solidarumo bėgimą „Junkis, bėk, padėk“ . Visa surinkta parama, užklijuotuose vokuose, bus pristatyta į pašto skyrių. Vaikai labai stengėsi nubėgti kuo daugiau, kad gautu iš savo rėmėjų kuo daugiau litų ir Zambijos vaikų svajonė- galimybė eiti į mokyklą būtų išpildyta. Labai ačiū visiems už supratimą ir paramą.

Solidarumo bėgimo organizatorė direktorės pav. ugdymui                                                                         Gintarė Pužauskienė