Monthly Archives sausio 2015

Ir vėl nugalėtojai

2015-01-28

Zoninėse ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose mūsų mokyklos-darželio sportininkai nugalėjo Jonavos ir Kėdainių rajonų kaimo vietovių mokyklų geriausius sportininkus ir užėmė I-ąją vietą. Komandos trenerės D.Česonienė, N.Jasaitienė ir L.Matutienė.

Susitimas su Alksniupiečiais

2015-01-28

Baisogalos mokykloje-darželyje svečiavosi Alksniupių pagrindinės mokyklos ketvirtokai. Vyko draugiškos sportinės varžybos. Daug gerų emocijų patyrė svečiai, besimaudydami mūsų įstaigos baseine. Dėkodamas už puikų priėmimą mokyklos direktorius Z.Mozuraitis ir mokiniai atsisveikino tardami “Iki pasimatymo“...

Zoninėse kvadrato varžybose – pirmi

2015-01-28

Baisogalos mokyklos-darželio 3-4 klasių mokinių komanda zoninėse kvadrato varžybose, kurios vyko Šiaulių raj. Ginkūnuose, iškovojo I-ąją vietą.

Kalėdinė puokštė – antra rajone

2015-01-28

Trečios klasės jaunieji miškininkai dalyvavo Radviliškio urėdijos organizuotoje Kalėdinių puokščių parodoje. Gražiausias puokštes eksponavo visos urėdijos girininkijos ir rajono mokyklų jaunųjų miškininkų būreliai. Mūsų būreliui puokštę padėjo sukurti Igno mama Elvyra Čepaitienė. Džiaugiamės mamos pagalba, nes puokštė užėmė antrą vietą. Mūsų klasės biudžetas pasipildė nauju piniginiu įnašu.

Nilutė Jasaitienė

Kvadrato varžybų nugalėtojai

2015-01-28

Mūsų mokyklos-darželio sportininkų komanda rajono kaimo vietovių mokyklų Kvadrato varžybų nugalėtoja !

I-oji vieta

2015-01-28

Baisogalos mokyklos-darželio sportininkų komanda rajoninėse ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose laimėjo I-ąją vietą.

Trys karaliai

2015-01-14

Sausio 6 diena mokykloje-darželyje apsilankė iškilmingai pasipuošę Trys Karaliai: Kasparas, Merkelis, Baltazaras. Jiems kelią rodė Žvaigždė. Karaliai vaikams palinkėjo tikėjimo, džiaugsmo, laimės ir vilties, vaišino „aukso“ saldainiais. Kartu ragino atsisveikinti su Šv. Kalėdomis ir nupuošti eglutes. Jie palinkėjo visiems geros kloties ir pažadėjo aplankyti vaikučius kitais metais.