Archive for gegužės, 2017

Mokslo metų pabaigos šventė

Gegužės 30d. mūsų mokykloje-darželyje įvyko ilgai laukta mokslo metų pabaigos šventė, kurios metu, pasidžiaugta šauniųjų sportininkų laimėjimais, mokinių dalyvavimu ir pasiekimais įvairiuose rajoniniuose ir respublikiniuose renginiuose. Įstaigos direktorė Vita Poškienė įteikė padėkos raštus geriausiems mokiniams, rėmėjams. Šventės metu buvo pagerbtas 3a klasės mokinys Vakaris Danilevičius, per šiuos mokslo metus perskaitęs daugiausia knygų (daugiau nei 10 000puslapių).

Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis pasveikino mažuosius abiturientus ir įteikė pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus 20 ketvirtokų. Read the rest of this entry »

Abėcėlės šventė

Kiekvieną pavasarį tradiciškai mokykloje vyksta pačių mažiausiųjų – pirmokėlių Abėcėlės šventė. Šį kartą, gegužės 25d.  pirmokėliai, pasipuošę liaudiškais drabužėliais, inscenizavo E.Mieželaičio eiliuotą pasaką ,,Zuikis Puikis“. Pasirodyme linksmai skambėjo dainelės, akis džiugino liaudiški šokiai, puiki mažųjų aktorių vaidyba.

Smagu matyti, kaip rugsėjį buvę nedrąsūs pirmokėliai, o dabar paaugę ir daug sužinoję, geba pasitikėti savimi ir trokšta keliauti į mokslo ir žinių šalį.  Dėkojame pirmokų mokytojai Nilutei Jasaitienei ir muzikos mokytojai Agnei Kilienei už originalią Abėcėlės šventę.

Kelionė į Rygą

   Gegužės 18 dieną 1, 2b ir 3b klasių mokiniai buvo išvykę į Latvijos sostinę Rygą. Kelionės metu mokinius lydėjo kelionių centro Travel gidas, kuris įdomiai pasakojo apie pravažiuojamas gyvenvietes, pasienio zoną ir Rygos miestą. Mokiniai nustebimo kupinais žvilgsniais stebėjo Latvijos sostinės tiltus ir tramvajus.

Pirmiausia aplankėme Rygos automobilių muziejų, kuriame yra apie 100 įvairių transporto eksponatų. Mokiniai buvo sužavėti automobilių gausa ir grožiu, žaisdami naudojosi įvairiomis šiuolaikinėmis technologijomis. Read the rest of this entry »

Kelionė į Vilnių

Gegužės 19 dieną 2a,3a,4 klasės mokiniai vyko į sostinę Vilnių. Pirmiausia patekome į nematomą pastato dalį – Katedros požemius. Gidės pasakojo įdomias istorijas apie praeitį, supažindino su katedros atsiradimo istorija. Susidomėję stebėjome kriptas, archeologinius radinius, karalių mauzoliejų.

Vėliau lankėmės planetariume, kur vyko edukacinė pamoka ,,Žemė –Saulės planeta“. Po virtualios kelionės kosmoso erdvėje,  tęsėme ekskursiją po Vilniaus senamiestį. Mes-mokytojos džiaugėmės, kad mokiniai patys tapo gidais – pristatė  lankomus objektus  savo draugams. Read the rest of this entry »

Mokyklos-darželio bendruomenė šoka

Konkursas „Visa mokykla šoka“ jau baigėsi. Bendruomenė patyrė puikių akimirkų , ir svarbiausia – pajuto liaudies šokio nuotaiką ir gerą emociją. Prisiminkime projekto renginius: Vasario-16-osios  ikimokyklinės, priešmokyklinės  grupės rytmetį pavadino „Pasveikinkime Lietuvą šokiu“. pradinių klasių mokiniai šio konkurso atidarymo šventę skyrė Kovo-11-ąjai. Folkloro ansamblio ,,Dainoriai” šokėjai supažindino mokinius su lietuvių liaudies šokiais, pamokė populiarių liaudies ratelių ir šokių. Smagiai ir nuotaikingai rateliuose ir porose sukosi mokiniai, mokytojos ir kiti mokyklos bendruomenės nariai. Read the rest of this entry »

KVIEČIAME

Vaikų ir jaunimo giesmių festivalis

Gegužės 12-osios rytą Šiaulių Švenčiausios Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčia jau dešimtus metus skambėjo nuo kelių šimtų vaikų ir jaunimo giesmių Marijai. Šiaulių “Sandoros” progimnazijos ir Šiaulių vyskupijos jaunimo centro organizuojamas vaikų ir jaunimo giesmių festivalis “Giesmių pynė Marijai” į jubiliejinį renginį šiemet sukvietė daugiau kaip 30-imt chorų ir atlikėjų iš visos Šiaulių apskrities.  Maždaug šešių šimtų choristų tarpe giedojo Baisogalos mokyklos-darželio ,,Dainorėlai“ ir parapijos vaikų choras ,,Giedu giesmelę.“

Šiaulių Vyskupo Eugenijaus Bartulio maldos bei giesmės bažnyčioje sukūrė išskirtinę atmosferą. Po šv.Mišių iš bažnyčios niekas neskubėjo, nes vaikų ir jaunimo giesmės bažnyčios skliautus drebino iki pietų.

Mūsų Dainutė – laureatė!

Šiemet, pažymėdami 20-ąjį Šiaulių vyskupijos įsteigimo jubiliejų, Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis ir Šiaulių vyskupijos Katechetikos centras organizavo mokinių konkursą ,, Švč. Mergelė Marija – Gailestingumo Motina“, kuriame dalyvavo apie 261 mokinys iš visos mūsų vyskupijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai. Konkurso tikslas  – įvairiomis raiškos priemonėmis atskleisti Rožinio slėpinio prasmę ir aktualumą XXI-ojo amžiaus žmogui ir pasirinkta piešimo technika iliustruoti paskirtą Rožinio slėpinį. Read the rest of this entry »

Vaisių ir daržovių šventė

Gegužės 12d. mūsų mokykloje vyko Vaisių ir daržovių šventė, kurią vedė Informavimo ir švietimo renginių specialistų komanda iš Vilniaus. Renginio tikslas-diegti vaikams supratimą apie vaisių ir daržovių naudą organizmui, paaiškinti, kada, kiek ir kaip juos valgyti; skatinti vaikų sveikos mitybos ir fizinio judėjimo  įpročius. Renginio vedėjas įdomiais klausimais sudomino mokinius biologijos viktorinoje. Vaikai piešė vaisius ir daržoves parodėlei,  žaidė judriuosius žaidimus. Geriausieji įvairių užduočių atlikėjai buvo apdovanoti medaliais. Vaikams ši nuotaikinga šventė labai patiko. Visi dalyviai gavo dovanų knygeles apie vaisių ir daržovių naudą.

MAMYČIŲ šventė

Pirmasis gegužės sekmadienis dovanoja mums gražiausią šventę – Motinos dieną. Patys gražiausi žiedai ir žodžiai tą dieną skiriami Motinoms, davusioms mums gyvybę. Dažnai mes nerandam žodžių ir nemokam pasakyti mamai, kaip ją mylim. Nesugebam gražiai padėkoti už jos meilę, rūpesčius ir pasiaukojimą. O geriausia dovana mylimai mamai – gražūs žodžiai. Penktadienį mūsų mokyklos mokiniai pakvietė visas mamytes į MAMYČIŲ šventę. Šventėje nuoširdžiai skambėjo dainelės, eilėraščiai ir šokiai, kurie buvo skirti brangiausiam žmogui – MAMYTEI.

Paieška
Atributika
Kalendorius
2017 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bal   Bir »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archyvas