Monthly Archives sausio 2020

Baisogalos pradinukai vėl tarpzoninių varžybų nugalėtojai

2020-01-27

Sausio 27 rytą susirinkome kartu pasidžiaugti mūsų sportininkų pergale. Paskutinė savaitė prieš varžybas buvo nerimo ir įtampos savaitė. Iš 10-ies komandos dalyvių, net aštuoni negalėjo treniruotis, nes pakirto liga. Mokytojos – trenerės nuolat palaikė telefoninį ryšį su sergančių tėvais; vaikai, gulėdami ligos patale, kalbėjo tik apie varžybas. Pergalės troškimas nugalėjo. Visi komandos nariai dalyvavo Bubiuose vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato tarpzoninėse varžybose. Įnirtingoje ir sunkioje kovoje šaunieji sportininkai, nugalėję Šiaulių r. Bubių mokyklos ir Kretingos r. Kurmaičių pradinės mokyklos komandas, užėmė I-ąją vietą.

Plačiau

„Atmintis gyva, nes liudija”

2020-01-13

Atsisveikinimas su eglutėmis

2020-01-11

Sausio 6 d. Baisogalos mokyklos – darželio ikimokyklinių ir priešmokyklinės grupių vaikai paminėjo Trijų Karalių dieną ir susiruošė nupuošti grupių eglutes. Visų jų laukė netikėtas siurprizas: po kiekviena eglute rado žaislų ir knygelių. Šiuo siurprizu pasirūpino įmonės „Staliaus pastogė” savininkai D. ir A. Vaitkevičiai. Už tai jiems nuoširdų ačiū taria visi vaikučiai ir auklėtojos.