Monthly Archives gegužės 2017

Mokslo metų pabaigos šventė

2017-05-31

Gegužės 30d. mūsų mokykloje-darželyje įvyko ilgai laukta mokslo metų pabaigos šventė, kurios metu, pasidžiaugta šauniųjų sportininkų laimėjimais, mokinių dalyvavimu ir pasiekimais įvairiuose rajoniniuose ir respublikiniuose renginiuose. Įstaigos direktorė Vita Poškienė įteikė padėkos raštus geriausiems mokiniams, rėmėjams. Šventės metu buvo pagerbtas 3a klasės mokinys Vakaris Danilevičius, per šiuos mokslo metus perskaitęs daugiausia knygų (daugiau nei 10 000puslapių).

Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis pasveikino mažuosius abiturientus ir įteikė pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus 20 ketvirtokų.

Plačiau

Abėcėlės šventė

2017-05-29

Plačiau

Kelionė į Rygą

2017-05-29

   Gegužės 18 dieną 1, 2b ir 3b klasių mokiniai buvo išvykę į Latvijos sostinę Rygą. Kelionės metu mokinius lydėjo kelionių centro Travel gidas, kuris įdomiai pasakojo apie pravažiuojamas gyvenvietes, pasienio zoną ir Rygos miestą. Mokiniai nustebimo kupinais žvilgsniais stebėjo Latvijos sostinės tiltus ir tramvajus.

Pirmiausia aplankėme Rygos automobilių muziejų, kuriame yra apie 100 įvairių transporto eksponatų. Mokiniai buvo sužavėti automobilių gausa ir grožiu, žaisdami naudojosi įvairiomis šiuolaikinėmis technologijomis.

Plačiau

Kelionė į Vilnių

2017-05-25

Gegužės 19 dieną 2a,3a,4 klasės mokiniai vyko į sostinę Vilnių. Pirmiausia patekome į nematomą pastato dalį – Katedros požemius. Gidės pasakojo įdomias istorijas apie praeitį, supažindino su katedros atsiradimo istorija. Susidomėję stebėjome kriptas, archeologinius radinius, karalių mauzoliejų.

Vėliau lankėmės planetariume, kur vyko edukacinė pamoka ,,Žemė –Saulės planeta“. Po virtualios kelionės kosmoso erdvėje,  tęsėme ekskursiją po Vilniaus senamiestį. Mes-mokytojos džiaugėmės, kad mokiniai patys tapo gidais – pristatė  lankomus objektus  savo draugams.

Plačiau

Mokyklos-darželio bendruomenė šoka

2017-05-17

Konkursas „Visa mokykla šoka“ jau baigėsi. Bendruomenė patyrė puikių akimirkų , ir svarbiausia – pajuto liaudies šokio nuotaiką ir gerą emociją. Prisiminkime projekto renginius: Vasario-16-osios  ikimokyklinės, priešmokyklinės  grupės rytmetį pavadino „Pasveikinkime Lietuvą šokiu“. pradinių klasių mokiniai šio konkurso atidarymo šventę skyrė Kovo-11-ąjai. Folkloro ansamblio ,,Dainoriai” šokėjai supažindino mokinius su lietuvių liaudies šokiais, pamokė populiarių liaudies ratelių ir šokių. Smagiai ir nuotaikingai rateliuose ir porose sukosi mokiniai, mokytojos ir kiti mokyklos bendruomenės nariai.

Plačiau

KVIEČIAME

2017-05-16

Plačiau

Vaikų ir jaunimo giesmių festivalis

2017-05-16

Gegužės 12-osios rytą Šiaulių Švenčiausios Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčia jau dešimtus metus skambėjo nuo kelių šimtų vaikų ir jaunimo giesmių Marijai...

Plačiau

Mūsų Dainutė – laureatė!

2017-05-15

Šiemet, pažymėdami 20-ąjį Šiaulių vyskupijos įsteigimo jubiliejų, Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis ir Šiaulių vyskupijos Katechetikos centras organizavo mokinių konkursą ,, Švč. Mergelė Marija – Gailestingumo Motina“, kuriame dalyvavo apie 261 mokinys iš visos mūsų vyskupijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai. Konkurso tikslas  – įvairiomis raiškos priemonėmis atskleisti Rožinio slėpinio prasmę ir aktualumą XXI-ojo amžiaus žmogui ir pasirinkta piešimo technika iliustruoti paskirtą Rožinio slėpinį.

Plačiau

Vaisių ir daržovių šventė

2017-05-15

Plačiau

MAMYČIŲ šventė

2017-05-08

Plačiau