Sportas su draugais – gyvenimo džiaugsmas

2015-03-25

Baisogalos mokyklos-darželio auklėtojos skatina vaikus aktyviai judėti, žaisti gryname ore, organizuoja sportines pramogas bei šventes. Į jas pasimankštinti, pažaisti judriųjų žaidimų, linksmai praleisti laiko susirenka visi darželinukai. Kad vaikams butų smagu ir naudinga, parenkami žaidimai, reikalaujantys ir galvelę pasukti,  ir fantazijos bei sumanumo parodyti.

Žemės dienai paminėti surengta nuotaikinga pramoga “Šen, mergaitės ir berniukai“. Per žaidimus vaikai prisiminė saugaus elgesio gamtoje taisykles , žaidė įvairių tautų žaidimų, rungtyniavo, sportavo. Net patys mažieji lopšelinukai nenusileido vikrumu, gudrumu. Netruko prabėgti valanda nuoširdaus, šilto bendravimo, vaikų juoko ir klegesio. Linksmi, mandagūs ir draugiški grįžo į grupes.

Rimantė Stasiukonienė

Baisogalos mokyklos-darželio auklėtoja