Žiniuko konkursas

2014-02-08

Sausio 30d. Baisogalos mokykloje-darželyje vyko tradicinis ,,Žyniuko“ konkursas, kuriame žinias galėjo pasitikrinti 1-4 klasių mokiniai. Konkurso tikslas-skatinti mokinius domėtis juos supančia aplinka, sekti Lietuvos, pasaulio politinius, kultūrinius, sporto įvykius. Šiemet konkurse dalyvavo 80 mokinių. Jie rungtyniavo dviejose grupėse 1-2 kl. ir 3-4 kl. Pirmoje grupėje dalyvavę mokiniai turėjo atsakyti į 30 klausimų, antroje – į 50 klausimų. Kiekvienas teisingas atsakymas buvo vertinamas vienu tašku.

Daugiausia taškų surinkę mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis. Rajono ,,Žyniuko“ konkurse atstovaus nugalėtojai 3a klasės mokiniai Martynas Rušas ir Saiva Jokubauskaitė ir 4a klasės mokiniai Gabrielius Salyga ir Aimis Ginkevičius.

Puslapiai: 1 2