Imkite mane ir skaitykite

2016-04-15

Balandžio 4 – 8 d. Baisogalos mokyklos – darželio priešmokyklinėje ir ikimokyklinėse grupėse buvo įgyvendinamas projektas „Imkite mane ir skaitykite“. Šiuo projektu buvo siekiama atkreipti dėmesį į skaitymo naudą ir paskatinti tėvelius dažniau į rankas paimti knygą.

Tėčiai ir mamos, močiutės ir kiti šeimos nariai noriai atsiliepė į kvietimą paskaityti vaikams pasakų. Tai buvo nepakartojama patirtis tiems, kurie skaitė visiems grupės vaikams, jie pamatė kaip vaikus užburia skaitomas žodis. Vaikams tai nauji įspūdžiai, geros emocijos, nes ne tik auklėtoja skaito vaikams, bet tai gali ir mamytės.

Tokimės, kad mūsų pastangos nebus veltui ir tėveliai prisimins, kad skaitymas savo vaikui – vienas geriausių būdų jo pasaulį padaryti gražesniu.

Vyr. auklėtoja R. Čepaitienė