Konferencija ,,Vienas vardas-Lietuva“

2019-02-26

 

 

Vasario 21d. mūsų mokyklos antrokai Greta Stirbytė, Jonas Žitinevičius, Elija Kriauzaitė, Rasvydė Tamulionytė ( mokyt. Z. Bliznikienė), trečiokai Maja Vaičiūnaitė, Miglė Maksvytytė, Markas Radinas ( mokyt. N. Jasaitienė) ir 4a klasės mokiniai Viktorija Rušaitė ir Emilis Stirbys ( mokyt. E. Mickuvienė) dalyvavo Raseinių rajono ir respublikos bendrojo lavinimo mokyklų 1-4 klasių mokinių konferencijoje ,,Vienas vardas-Lietuva“. Konferencija vyko Raseinių Petkaus pagrindinėje mokykloje.

             Baisogaliečiai konferencijos dalyviams pasakojo apie Komaro dvarą, esantį Baisogaloje, garsius šio krašto žmones. Ypač visus sudomino ketvirtokų pranešimas ,,Raudonų plytų kelias“ apie 1944-1945m. įvykius Baisogaloje.

Mūsų mokyklos mokiniai susipažino su Raseinių krašto piliakalniais, miesteliais, vietovardžiais, padavimais, Lietuvos įdomiaisiais vietovardžiais. Nesusikrovę lagaminų ir neišleidę nė vieno cento vaikai pakeliavo po Lietuvos Šveicariją, Jeruzalę, Madagaskarą, Arabiją, Sacharą. Pailsėję Rojuje, Ramybėje ant Sofos laimingi konferencijos dalyviai išsiskirstė į savo rajonus, mokyklas.

 

Mokytoja Nilutė Jasaitienė