Sueiga

2019-03-03

  

 

Vasario 28d. mokyklos-darželio pradinukai susirinko į sueigą. Pirmiausia pasidžiaugėme šauniųjų sportininkų pergale, kurie rajono ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybose laimėjo I-ąją vietą. Nugalėtojus ir jų treneres mokyt. N.Jasaitienę ir mokyt. E. Mickuvienę pasveikino Baisogalos seniūnė R.Masiulienė, bendruomenės pirmininkas A.Radžiūnas ir mokyklos direktorė ir įteikė jiems diplomus.

Sueigoje buvo pagarsinti mokiniai, aktyviai dalyvaujantys įvairiuose mokyklos, miestelio, respublikos ir tarptautiniuose renginiuose. Baisogalos kultūros centro diplomu buvo apdovanotas 4a klasės Mokinys Dominykas Makasejevas, užėmęs III-ąją vietą kūrybinių darbų konkurse parodoje ,,Ateities Lietuva 2019“. Visi dalyvavusieji šiame konkurse 4akl. mokiniai (mokyt. E.Mickuvienė) buvo apdovanoti padėkomis.

Ketvirtokai dalyvavo mokyklos 4 klasių mokinių diktanto konkurse ,,Diktanto meistras“. Geriausiai diktantą parašę 4a klasės mokiniai Viktorija Rušaitė, Aronas Šteigis, Emilis Stirbys ir Nojus Žitkevičius buvo apdovanoti diplomais.

Aštuoni mokiniai iš 4 b klasės (mokyt. L. Matutienė) dalyvavo tarptautinių edukacinių konkursų ,,Olympis 2018-rudens sesijoje“ ir buvo apdovanoti diplomais ir padėkomis.