Žalia šviesa rugsėjo pirmajai

2014-09-16

Baisogalos bendruomenės partneriai saugaus eismo projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, Baisogalos mokyklos – darželio kolektyvas dalyvauja daugelyje mūsų vykdomų saugaus eismo renginių. Rugsėjo Pirmosios šventę mūsų partneriai organizavo patys.
Linksmasis Buratinas kvietė visus mokinius į Mokslo gatvę, kurioje eismą ,,reguliavo“ gyvasis šviesoforas. Buratinui mostelėjus stebuklingąją eismo reguliuotojo lazdele, įsižiebė žalia šviesa – pakilo žali veidukai – laisvas kelias į mokyklą. Tuo keliu žygiavo svečiai, mokiniai, mokytojos, tėveliai, gimnazijos, kurios kolektyvas mūsų renginių partneriai, dvyliktokai vedė pirmokėlius į pirmąją pamoką.
Šiuo keliu atėjo ir bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas,  nešinas pilna kraitele  saugaus eismo patarimų, priminimų ir pamokymų bei saugaus eismo priemonių, kurias skiria Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, aprūpina, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.
Saugaus eismo priemonės-atšvaitai, rankinės ir lankstinukai klasėse buvo įteikti pirmokams, juos atlydėjusiems dvyliktokams, jų mokytojoms ir auklėtojoms.
Esame dėkingi partneriams – Baisogalos mokyklos-darželio kolektyvui, direktorei Vitai Poškienei, pavaduotojai Gražinai Areliūnienei už sistemingą prevencinį darbą, skiepijant savo auklėtiniams saugaus eismo įgūdžius.
Tikime, kad Rugsėjo Pirmosios saugi dvasia lydės Baisogalos mokinius visus mokslo metus.

Vilija Kaščionienė Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja