Nuotolinė paskaita Baisogalos mokyklos darželio pradinukams apie dantukų priežiūrą

2021-03-31

Baisogalos mokyklos darželio 1-4 klasių mokiniai ir jų mokytojos dalyvavo nuotolinėje paskaitoje „Dantys, jų reikšmė ir priežiūra“. Paskaitą skaitė burnos higienistė Laura Sviglinskienė. Paskaitos dalyviai sužinojo kiek turi žmogus dantų, dantų sandarą, kokios skiriamos dantų rūšys, kokios dantų funkcijos, kaip kinta dantys bėgant laikui. Vaikai noriai atsakinėjo į klausimus, patys dalijosi savo patirtimi, kaip reikia valyti dantukus, kokį maistą valgyti, kad dantukai būtų sveiki. Paskaitos pabaigoje mokiniai atsakinėjo į klausimus apie dantukus. Visiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą ir puikias žinias buvo įteiktos burnos higienai skirtos dovanėlės.

VSS Sigita Kazincienė