Monthly Archives rugsėjo 2014

Žalia šviesa rugsėjo pirmajai

2014-09-16

Baisogalos bendruomenės partneriai saugaus eismo projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, Baisogalos mokyklos – darželio kolektyvas dalyvauja daugelyje mūsų vykdomų saugaus eismo renginių. Rugsėjo Pirmosios šventę mūsų partneriai organizavo patys.
Linksmasis Buratinas kvietė visus mokinius į Mokslo gatvę, kurioje eismą ,,reguliavo“ gyvasis šviesoforas. Buratinui mostelėjus stebuklingąją eismo reguliuotojo lazdele, įsižiebė žalia šviesa – pakilo žali veidukai – laisvas kelias į mokyklą. Tuo keliu žygiavo svečiai, mokiniai, mokytojos, tėveliai, gimnazijos, kurios kolektyvas mūsų renginių partneriai, dvyliktokai vedė pirmokėlius į pirmąją pamoką.
Šiuo keliu atėjo ir bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas,  nešinas pilna kraitele

Į rugsėjį su šypsena

2014-09-14

Rugsėjo 1-ąją į Baisogalos mokyklą-darželį s...

Plačiau

Baisogalos „Darželinukai – už krepšininkų pergales !“

2014-09-11

Rugsėjo 9 d. 11 val. mokyklos – darželio sporto salėje vyko Respublikinė akcija „Darželinukai – už krepšininkų pergales!“, kurią organizavo Ukmergės vaikų lopšelis – darželis „Nykštukas“. Akcija skirta Vaikų sveikatos metams ir Lietuvos krepšinio rinktinei Pasaulio čempionate palaikyti.