Archive for rugsėjo, 2014

Žalia šviesa rugsėjo pirmajai

Baisogalos bendruomenės partneriai saugaus eismo projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, Baisogalos mokyklos – darželio kolektyvas dalyvauja daugelyje mūsų vykdomų saugaus eismo renginių. Rugsėjo Pirmosios šventę mūsų partneriai organizavo patys.
Linksmasis Buratinas kvietė visus mokinius į Mokslo gatvę, kurioje eismą ,,reguliavo“ gyvasis šviesoforas. Buratinui mostelėjus stebuklingąją eismo reguliuotojo lazdele, įsižiebė žalia šviesa – pakilo žali veidukai – laisvas kelias į mokyklą. Tuo keliu žygiavo svečiai, mokiniai, mokytojos, tėveliai, gimnazijos, kurios kolektyvas mūsų renginių partneriai, dvyliktokai vedė pirmokėlius į pirmąją pamoką.
Šiuo keliu atėjo ir bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas,  nešinas pilna kraitele  Read the rest of this entry »

Į rugsėjį su šypsena

Rugsėjo 1-ąją į Baisogalos mokyklą-darželį susirinko gausus būrys mokinių, tėvelių, svečių. Džiugu, kad šiais mokslo metais į pirmas klases  žengė 33 pirmokai.

Šventėje dalyvavo ir visiems sėkmės linkėjo Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas K.Augulis, Baisogalos seniūnijos seniūno pavaduotoja A.Vaičiurgienė, mokyklos-darželio tarybos pirmininkas K.Danilevičius, Baisogalos bendruomenės pirmininkas A.Radžiūnas, direktorė Vita Poškienė, Baisogalos gimnazijos dvyliktokai.

Kasmet pasirodantis Rugsėjo 1-osios personažas buratinas uždegė naujiems mokslo metams žalią šviesą, o gimnazistai, aidint pirmojo skambučio garsams, palydėjo pirmokus į klases.

Baisogalos „Darželinukai – už krepšininkų pergales !“

Rugsėjo 9 d. 11 val. mokyklos – darželio sporto salėje vyko Respublikinė akcija „Darželinukai – už krepšininkų pergales!“, kurią organizavo Ukmergės vaikų lopšelis – darželis „Nykštukas“. Akcija skirta Vaikų sveikatos metams ir Lietuvos krepšinio rinktinei Pasaulio čempionate palaikyti. Read the rest of this entry »

2014 m. rugsėjo mėn.
« Lie   Spa »