Archive for spalio, 2014

Junkis, bėk, padėk

Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyrius aktyviai atsiliepė į rugpjūčio pabaigoje gautą kvietimą sudalyvauti 1-ajame solidarumo bėgime Lietuvoje. Šį bėgimą vykdo organizacija „Gelbėkit vaikus“. Solidarumo bėgime dalyvavo daugiau nei 2 milijonai moksleivių bei jų mokytojų iš tūkstančių mokyklų visame pasaulyje. Visą informaciją ir organizavimui reikalingą medžiagą mokykla-darželis gavo nemokamai (bėgikų kortelės, lipdukai, diplomai kiekvienam vaikai ir padėkos organizatoriams). Read the rest of this entry »

Judėjimas – sveikatos vitaminas

Aukso lapais nubertais takeliais Baisogalos mokyklos – darželio priešmokyklinių ir ikimokyklinių grupių vaikai skubėjo į sporto šventę „Judėjimas – sveikatos vitaminas“, kuri vyko Komaro dvaro parke.

Saulėtoje, tarsi auksu tviskančioje aikštelėje, juos pasitiko parko šeimininkas ir šventės vedantysis Girinukas ( auklėtoja V. Stonkuvienė) . Jis pasveikino vaikus ir pakvietė pasidžiaugti auksiniu rudeniu, kartu pasportuoti. Read the rest of this entry »

Edukacinės pamokėlės Baisogalos pradinukams

Baisogalos bibliotekos ir mokyklos-darželio bendri renginiai – ne naujiena įstaigos ugdytiniams. Bibliotekos darbuotojos nuolat organizuoja įvairius renginius ikimokyklinukams ir pradinukams. Spalio mėnesį vyko edukacinė pamokėlė 4B klasės mokiniams. „Senųjų amatų paslaptys“. Pamokėlę vedė Pakiršinio etninės kultūros ir amatų centro mokytojos: Paulina Malinauskienė ir Džiulija Džiaugienė. Read the rest of this entry »

Rudenėlio stebuklai

Pirmą spalio savaitę, visus tėvelius ir jų vaikučius, pakvietėme dalyvauti kūrybinėje parodoje „Rudenėlio stebuklai“. Nuo pirmadienio mokyklos – darželio foje įsikūrė rudeninės puokštės ir miško gyvūnėliai: „laivai“, „automobiliai“, įvairūs mistiški padarai. Ir negalima atsitokėti kiek išmonės ir kūrybiškumo, meilės, šilumos visuose darbeliuose. Dėkojame visiems vaikučiams ir jų šeimos nariams už puikius darbelius.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogės

Judėjimas – tai sveikata, nepamiršk to niekada

Skambia skanduote, saulėtą spalio pirmosios rytmetį Baisogalos mokyklos – darželio ikimokyklinukai pradėjo Europos judėjimo savaitės bėgimą. Renginys vyko Komaro dvaro parke. Visi sportiškai nusiteikę, pasipuošę įvairiaspalvėmis kepuraitėmis bei medaliais, žingsniavo prie starto linijos. Mažuosius bėgikus pasitiko miško gyventojas – Ežiukas ir pakvietė vaikus mankštelei. Po Ežiuko signalo bėgimą pradėjo ,,Boružiukai‘‘, ,,Drugeliai‘‘, ,,Pelėdžiukai‘‘ ir ,,Ežiukai‘‘.
Visi nuotaikingai pasiekė finišą ir džiaugėsi Ežiuko siurprizais.

Auklėtojos Violeta Stonkuvienė, Asta Liutkuvienė

2014 m. spalio mėn.