Edukacinės pamokėlės Baisogalos pradinukams

2014-10-14

Baisogalos bibliotekos ir mokyklos-darželio bendri renginiai – ne naujiena įstaigos ugdytiniams. Bibliotekos darbuotojos nuolat organizuoja įvairius renginius ikimokyklinukams ir pradinukams. Spalio mėnesį vyko edukacinė pamokėlė 4B klasės mokiniams. „Senųjų amatų paslaptys“. Pamokėlę vedė Pakiršinio etninės kultūros ir amatų centro mokytojos: Paulina Malinauskienė ir Džiulija Džiaugienė. Vaikai susipažino su senovės amatais: mezgimu, pynimu, siuvinėjimu, nėrimu. Išmoko iš odos skiautelių pasigaminti skirtuką knygai „Pelėdžiukas“. Mokytojos P.Malinauskienės padedami iš vilnos susivėlė po rutuliuką, iš popieriaus karpė eglutes. Mokiniai liko patenkinti galėdami nors trumpam prisiliesti prie darbų, kuriuos senovėje dirbo jų proseneliai.
Baisogalos mokyklos-darželio pradinių klasių mokytoja Laima Matutienė .