Monthly Archives lapkričio 2014

2014-11-28

ADVENTAS- nutilusios sielos
ir susikaupimo metas,
kai norisi pabūti tyloje su savo mintimis,
kai tos mintys glaudžiasi prie išminties.
Mes žiūrime į Išminčius,
kad jie mus išmokytų kur sutelkti savo dėmesį.
Mes kreipiame savo žvilgsnius aukštyn, į Dievą.
Mes artėjame prie Jėzaus.
Kai mūsų advento kelionė baigiasi ir mes pasiekiame vietą,
kur Jėzus gyvena Betliejuje,
suklupkime ant kelių kaip Išminčiai ir pagarbinkime Jį,
tikrąjį ir vienintelį Karalių.

Ramaus ir prasmingo Kalėdų laukimo.

Direktorė Vita Poškienė

Nežudykite, mes norime gyventi

2014-11-27

Lapkričio mėn. 16 d. – Pasaulinę žuvusiųjų keliuose dieną – Baisogalos bendruomenė vykdė vienuoliktąjį saugaus eismo renginį. ,,Šeimos svetainėje“ susitiko įvairaus amžiaus bendruomenės nariai. Pirmiausia rinkomės bažnyčioje, kur šv. Mišias už žuvusiuosius aukojo Baisogalos švč. Trejybės bažnyčios Klebonas, projekto partneris, Tomas Janavičius. Prieš Mišias Baisogalos mokyklos ketvirtokai (mokyt. Dalia Česonienė) savo piešiniais, o gimnazijos savivaldos nariai (mokyt. Indrė Ginkevičienė) ir jaunieji šauliai (kuopos vadas Rimantas Narbutis) žodžiais kreipėsi į suaugusiuosius, kurie ir daro sunkiausius pažeidimus, besibaigiančius traumomis ar mirtimi. Keletu sakinių jaunieji partneriai pristatė ir eismo situaciją Baisogaloje, kuri buvo užfiksuota vykdant renginį ,,Saugaus eismo Para“. Rezultatai labai nuliūdino, ypač suaugusiųjų elgesys, todėl ir kreipėsi vaikai ir jaunuoliai į savo senelius, tėvelius, kaimynus su prašymu: ,,Nežudykite. Mes norime gyventi“.

Ir vėl pirmieji

2014-11-18

Baisogalos mokyklos-darželio 3-4 klasių mokinių komanda laimėjo I-ą vietą rajono kaimo bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybose. Komandą treniravo mokytojos D. Česonienė, N.Jasaitienė ir L.Matutienė.

Sportininkai buvo pagerbti mokyklos bendruomenės sueigoje, kurioje dalyvavo Ba...

Saugaus eismo para Baisogaloje

2014-11-11

Spalio mėn. 27 – 28 dienomis Baisogalos bendruomenė vykdė devintąjį 2014 metų saugaus eismo renginį ,,Saugaus eismo para“, kuri startavo 27 d. 8.00 val. ryte. Į Baisogalos nuovadą susirinko visi projekto partnerių atstovai, prisiminė renginio užduotis, sutikslino detales.

11.00 val. Baisogalos kultūros namuose buvo atidaryta Baisogalos mokyklos-darželio ketvirtų klasių (mokyt. Dalia Česonienė ir Laima Matutienė) mokinių piešinių paroda ,,Mano draugas Atšvaitas“, kurią profesionaliai aptarė ir apibendrino Radviliškio rajono Dailės mokyklos Baisogalos filialo mokytoja Inga Ginkevičiūtė. Geriausio piešinio nerinkome, nes visi 27 darbai buvo savaip spalvingi ir išraiškingi, o, svarbiausia, atspindėjo atšvaito paskirtį. Visi mažieji renginio dalyviai buvo apdovanoti saugaus eismo priemonėmis – atšvaitais ir saugaus eismo knygutėmis.