Archive for balandžio, 2015

Sveikinimas Motinos dienos proga

Antrokų sportinė popietė

Antrokų mokytoja, Zita Bliznikienė, penktadienio popietę pakvietė vaikus ir jų tėvelius linksmai parungtyniauti.  Gausiai susirinkusiems ir sportiškai nusiteikusiems teko įveikti daug įdomių užduočių: šuolis į aukštį, lenktyniavimas estafetėse, proto mūšis, kvadrato varžybos. Kiek teigiamų emocijų išgyvenome kartu. Šventės pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti “energiniais” medaliais.

Dėkojame mokytojai Zitai ne tik už prasmingą mūsų vaikų ugdymą, bet ir nuoširdų bendravimą su tėvais.

Tėvelių vardu I. Kavaliūnienė

Varžybų nugalėtojai

Balandžio 14 dieną mūsų įstaigoje vyko mokyklos-darželio mokinių sueiga, kurioje buvo pagerbta sportininkų komanda-Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų mokinių festivalio ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalo varžybų nugalėtoja. Sueigoje dalyvavo Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis, bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas, Baisogalos gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė, sporto klubo Auridana vadovas Aurimas Gaidžiūnas. Read the rest of this entry »

Vaikų Velykėlės

Smagi ir laukiama pavasario šventė – Velykos. Ypač šios šventės laukia vaikai. Sugrįžę po atostogų 1a, 3 ir 4a klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų D. Volskytės, N. Jasaitienės ir D. Česonienės, dalyvavo Naisių vasaros paskelbtame konkurse – šventė Vaikų Velykėles.

Prisiminė ir aptarė senąsias lietuviškas Velykų tradicijas ir papročius. Vaikai istoriniais margučių marginimo raštais puošė margučius – karpė, klijavo. Mažuosius margučius dėliojo raštais ir sukūrė Didįjį šventės margutį. Read the rest of this entry »

2015 m. balandžio mėn.
« Kov   Geg »