Monthly Archives kovo 2015

Gimtinės spalvos

2015-03-31

Jau tapo tradicija kiekvieną kovą Baisogalos mokykloje-darželyje organizuoti rajono pradinių klasių mažųjų skaitovų konkursą. Jubiliejiniai Lietuvos nepriklausomybės atgavimo metai paskatino paliesti kiekvienam brangią temą.- ,,Gimtinės spalvos“.Kovo 27 dieną į konkursą susirinko dvidešimt šeši geriausi skaitovai iš rajono mokyklų. Nemaža dalis mokinių šiame konkurse dalyvavo jau ne pirmus metus, todėl vaikai jautėsi puikiai, nejautė didelio jaudulio. Konkurso dalyvius, juos atlydėjusias mokytojas ir svečius pasveikino ir sėkmės palinkėjo įstaigos direktorė Vita Poškienė.  Mokiniai skaitė pasirinktus lietuvių poetų ir rašytojų kūrinius.

Plačiau

Baisogalos pradinukams – auksiniai medaliai ir nugalėtojų taurė

2015-03-31

Kovo 28d. Šiaulių rajono Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje vyko finalinės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių olimpinio festivali „Drąsūs , stiprūs, vikrūs “ varžybos. Baisogalos mokyklos-darželio jaunųjų sportininkų komanda nesunkiai įveikė Plungės rajono Platelių, Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos“ gimnazijų, Šiaulių rajono Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos komandas. Baisogaliečiai visose estafečių rungtyse buvo pirmi.

Plačiau

Naisiai

2015-03-31

Kovo 17 dieną visi mūsų mokyklos mokiniai buvo išvykę į profesonialių teatrų festivalį vaikams „Teatras pas mus ir mes jame“ Naisiuose. Nemokamai stebėjome net du spektaklius: Atviro rato teatro spektaklį „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ ir Naisių vasaros teatro spektaklį „Troliai mumiai ir Burtininko skrybėlėlė“.

Plačiau

Šaškių varžybos

2015-03-31

2015 kovo 23 dieną mūsų mokyklos-darželio ketvirtokai Arnas Labanauskas, Liudas Razminas, Jokūbas Kavaliauskas ir Austėja Žaliauskaitė dalyvavo Radviliškyje vykusiose rajono moksleivių šaškių varžybose. Rajono pradinių klasių mokinių tarpe jie buvo geriausi. Mokiniai parsivežė pirmosios vietos nugalėtojų taurę ir iškovojo teisę dalyvauti Moksleivių šaškių varžybų finale. Moksleivius ruošė vyr.mokytojos Laima Matutienė ir Dalia Česonienė.

Plačiau

Mokykloje neįprasti svečiai

2015-03-27

Sulaukėme svečių iš vienintelio Lietuvoje nariuotakojų zoologijos sodo, kuris įsikūręs Palangoje. Keliaujanti po Lietuvą ekspozicija ir jos mažieji gyventojai atvyko į mūsų mokyklą. Visi iš arti turėjo galimybę susipažinti su įvairiais nariuotakojais: gyvalazdėmis, tarakonais, šimtakojais, skorpionais, įvairių rūšių vorais. Į klausimus atsakinėję nariuotakojų prižiūrėtojai papasakojo apie augintinių įpročius, gynybos būdus, maitinimosi ypatybes, vardų kilmę.

Plačiau

Sportas su draugais – gyvenimo džiaugsmas

2015-03-25

Baisogalos mokyklos-darželio auklėtojos skatina vaikus aktyviai judėti, žaisti gryname ore, organizuoja sportines pramogas bei šventes. Į jas pasimankštinti, pažaisti judriųjų žaidimų, linksmai praleisti laiko susirenka visi darželinukai. Kad vaikams butų smagu ir naudinga, parenkami žaidimai, reikalaujantys ir galvelę pasukti,  ir fantazijos bei sumanumo parodyti.

Plačiau

Veiksmo savaitė „Be patyčių“

2015-03-24

„Draugystės ratu“
Prasidėjus veiksmo savaitės renginiams, į Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyrių atvyko gausus būrys mokinių iš Radviliškio V. Kudirkos pagrindinės mokyklos. Pakiršinio skyriaus mokytoja Gitana Kniškienė glaudžiai bendrauja su šios mokyklos 2a ir 2b klasės mokiniais ir mokytojomis, todėl buvo nutarta pasikviesti šios mokyklos mokinius į svečius.

Plačiau

Mokytojų mokymai Baisogalos mokykloje-darželyje

2015-03-16

Mokyklos –darželio pradinių klasių mokytojos parengė projektą ir dalyvavo projekto ,,Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas“) mini mokymų programoje „Efektyvi klasės vadyba“. Balandžio 12-13d.d...

Plačiau

MŪSŲ DARBAS IR VEIKLA – TAU TĖVYNE , LIETUVA

2015-03-13

Mokyklos – darželio ugdytiniai kartu su visa Lietuva minėjo nepriklausomybės atgavimo dvidešimt penkių metų jubiliejų, vykdė įvairias veiklas ir skyrė jas Tėvynei.

Anksčiausiai puikiomis gėlėmis pražydo įstaigos langai. Tai karpinių entuziastės V.Gustienės darbas ir idėja.

Ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikai aktyviai dalyvavo akcijoje „Lietuvai ir man“: „Boružėlių“ grupės vaikai į svečius pasikvietė tautinių juostų pynėję S. Anglickienę. Ji supažindino su juostų pynimo būdais, tradiciniais raštais, kartu pynė trispalves juosteles, „Ežiukų“, „Pelėdžiukų“ grupių vaikai taip pat pynė apyrankes: vyresnieji, pamokyti auklėtojos, pynė savarankiškai, o mažesnieji į pagalbą pasikvietė sesutes ir broliukus. Patiems mažiausiems, „Kiškių“ grupės vaikučiams į pagalba atskubėjo Arno ir Mijos mamytės, kartu nupynė puikias apyrankes.

Plačiau

Akcija „Lietuvai ir man“ Pakiršinyje

2015-03-12

Kovo 10 dieną daugelis švietimo įstaigų minėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25 –ąsias metines. Pakiršinio skyriaus bendruomenė irgi dalyvavo akcijoje “Lietuvai ir man“, kurią paskelbė Prezidentė Dalia Grybauskaitė . Visą savaitę, mokinukai kartu su mokytojomis ir tėveliais, pynė trispalves apyrankes. Mūsų protėviai tikėjo, kad apjuosdama ranką uždaru ratu apyrankė apsaugo nuo negandų. Apyrankės rišamos galvojant apie ryšį su tuo, kas brangu – draugais, bendruomene, Tėvyne.

Plačiau