Daily Archives 2015-03-31

Gimtinės spalvos

2015-03-31

Jau tapo tradicija kiekvieną kovą Baisogalos mokykloje-darželyje organizuoti rajono pradinių klasių mažųjų skaitovų konkursą. Jubiliejiniai Lietuvos nepriklausomybės atgavimo metai paskatino paliesti kiekvienam brangią temą.- ,,Gimtinės spalvos“.Kovo 27 dieną į konkursą susirinko dvidešimt šeši geriausi skaitovai iš rajono mokyklų. Nemaža dalis mokinių šiame konkurse dalyvavo jau ne pirmus metus, todėl vaikai jautėsi puikiai, nejautė didelio jaudulio. Konkurso dalyvius, juos atlydėjusias mokytojas ir svečius pasveikino ir sėkmės palinkėjo įstaigos direktorė Vita Poškienė.  Mokiniai skaitė pasirinktus lietuvių poetų ir rašytojų kūrinius.

Plačiau

Baisogalos pradinukams – auksiniai medaliai ir nugalėtojų taurė

2015-03-31

Kovo 28d. Šiaulių rajono Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje vyko finalinės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių olimpinio festivali „Drąsūs , stiprūs, vikrūs “ varžybos. Baisogalos mokyklos-darželio jaunųjų sportininkų komanda nesunkiai įveikė Plungės rajono Platelių, Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos“ gimnazijų, Šiaulių rajono Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos komandas. Baisogaliečiai visose estafečių rungtyse buvo pirmi.

Plačiau

Naisiai

2015-03-31

Kovo 17 dieną visi mūsų mokyklos mokiniai buvo išvykę į profesonialių teatrų festivalį vaikams „Teatras pas mus ir mes jame“ Naisiuose. Nemokamai stebėjome net du spektaklius: Atviro rato teatro spektaklį „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ ir Naisių vasaros teatro spektaklį „Troliai mumiai ir Burtininko skrybėlėlė“.

Plačiau

Šaškių varžybos

2015-03-31

2015 kovo 23 dieną mūsų mokyklos-darželio ketvirtokai Arnas Labanauskas, Liudas Razminas, Jokūbas Kavaliauskas ir Austėja Žaliauskaitė dalyvavo Radviliškyje vykusiose rajono moksleivių šaškių varžybose. Rajono pradinių klasių mokinių tarpe jie buvo geriausi. Mokiniai parsivežė pirmosios vietos nugalėtojų taurę ir iškovojo teisę dalyvauti Moksleivių šaškių varžybų finale. Moksleivius ruošė vyr.mokytojos Laima Matutienė ir Dalia Česonienė.

Plačiau