Archive for lapkričio, 2017

Pasidalinkime draugyste

          

Pakiršinio skyriaus mažieji dalyvavo Respublikiniame sveikatą stiprinančių mokyklų pozityvios psichosocialinės aplinkos projekte „Pasidalinkime draugyste“ . Projekto tikslas- gerinti ugdytinių socialinę, emocinę sveikatą ir gerovę, siekiant pagarbių ir draugiškų tarpusavio santykių. Lapkričio 13-29 įstaigoje buvo organizuojama veikla, kelianti teigiamas emocijas. Auklėtojos skaitė vaikams kūrinius apie draugystę, vyko diskusijos draugystės tema, didaktiniai žaidimai ir kt. Mažieji kartu su auklėtojomis gamino „Draugystės girliandą“ , skirtą draugo dienai paminėti. Visos veiklų akimirkos užfiksuotos nuotraukose, kurias išsiuntėme į Kauno lopšelį-darželį „Čiauškutis“ . Nuo gruodžio 11 d. nuotraukos bus eksponuojamos internetinėje svetainėje http://www.lopselis.darzelis.lt  Dalinamės draugyste ir su JUMIS !

Pavaduotoja ugdymui Gintarė Pužauskienė

Mūsų sportininkų pergalė

 

Lapkričio 21d. Baisogalos sporto klube ,,Auridana ”vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Radviliškio rajono kaimo vietovių kvadrato varžybos. Jose dalyvavo Pociūnėlių pagrindinės mokyklos, Šiaulėnų M.Šikšnio gimnazijos, Sidabravo gimnazijos ir Baisogalos mokyklos-darželio pradinių klasių komandos. Varžybas stebėjo mokylos-darželio direktorė, Baisogalos seniūnas ir visi mūsų mokyklos pradinukai, kurie negailėjo plojimų ir palaikymo šūksnių.  Pirmąją vietą iškovojo Baisogalos mokyklos-darželio komanda. Read the rest of this entry »

ADVENTAS

 

„Sveikatos akademija“ Baisogaloje

 

Pradinių klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija „Sveikatos akademija“ Baisogalos mokykloje – darželyje jau tapo tradicija. Ji rengiama nuo 2011 metų kas antri metai.  Iš rajoninio renginio jau peraugo į respublikinį.

Džiugu, kad sveikos gyvensenos temomis ir savo patirtimi pasidalinti atsiliepia vis daugiau moksleivių ir mokytojų iš įvairių Lietuvos mokyklų: Kėdainių, Raseinių , Panevėžio, Joniškio rajonų. Aktyvūs ir mūsų rajono mokyklų moksleiviai.

Lapkričio 10 d. vykusioje “Sveikatos akademijoje“  septyniasdešimt devyni moksleiviai pristatė pranešimus, projektus, kūrybinius darbus.

Kaip ir dera šeimininkams, mokyklos-darželio mokiniai pasveikino dalyvius originalia kūrybine kompozicija „Kelionė į sveikatos šalį“.

Pasveikinti mokyklos-darželio direktorės Vitos Poškienės ir Radviliškio raj. sav. ŠSPC Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėjos Ritos Vaigauskienės,  pranešėjai dirbo trijose darbo grupėse. Pristatytos įdomios,  labai įvairios temos: „ Jo Didenybė Obuolys“, „Geltonojo svogūnėlio nuotykiai“, „Senojo šermukšnio pasakojimas“, „Košė – Jėga“ ir kt.  Pranešimų pertraukėlių metu vyko linksma sveikatos reklama. Read the rest of this entry »

Konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas

 

   Spalio 27 dieną Radviliškyje įvyko konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas. Šio konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbant komandoje.

   Šiais metais į konkursą atvyko net septynios rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupės komandos, tarp kurių ir Baisogalos mokyklos-darželio priešmokyklinukai, kuriuos paruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Zoja Šimkevičienė.  1–4 klasių amžiaus grupės komandose tarpusavyje rungėsi Grinkiškio J. Poderio gimnazijos,  V. Kudirkos progimnazijos, Vaižganto progimnazijos, Šeduvos gimnazijos moksleiviai, Baisogalos mokyklos-darželio 4a kl. mokiniai, vadovaujami mokytojos Daivos Volskytės.   Komandoms reikėjo pademonstruoti ne tik savo žinias apie sveiką mitybą, gyvenimo būdą, žalingus įpročius, saugų elgesį, pirmos pagalbos žinias, bet ir sportinius sugebėjimus. Reikėjo įveikti teorinę, praktinę, kapitonų, judėjimo rungtį, taip pat daug reikšmės turėjo komandos prisistatymas. Varžytis teko ir mokyklos pedagogėms bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistėms. Read the rest of this entry »

Projektas „Žaidimai moko“

 

   Nuo 2017 metų rudens „Drugelių“ grupės auklėtojos Daiva Mirončikienė, Ligita Jasonytė su   penkiamečiais grupės ugdytiniais, bei logopedė L.Krūgelienė su logopedines pratybas lankančiais   „Drugelių“ ir  „Boružėlių“ grupių  ugdytiniais įsitraukė  į respublikinį  ikimokyklinio ugdymo įstaigų prevencinį  projektą „Žaidimai moko“.

    Šį projektą organizuoja Kelmės rajono pedagoginė psichologinė tarnyba. Jo  veiklą koordinuoja specialioji pedagogė  Gilija Gajauskienė. Šio projekto idėja- sudomino daug ikimokyklinių ugdymo įstaigų bendruomenių visoje Lietuvoje.

   Mūsų įstaigoje projektas startavo  spalio mėnesio 2d. ir tęsis iki gegužės 1d.  Grupės bendruomenė jau džiaugiasi pirmais sėkmingais darbais. Šio projekto tikslas – žaidimų pagalba lavinti penkiamečių, šešiamečių erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų, pirštų) judesius. Projekto pagrindinė veiklos forma – žaidimai (grupėje, lauke, logopedinėse pratybose).  Žaidimų metu plečiamas vaikų žodynas, tikslinama smulkioji motorika, ugdomas draugiškumas ir teigiamos emocijos. Tikimės, kad šio projekto dėka mūsų darbas taps įdomesnis, kūrybiškesnis, patrauklesnis vaikams, nes jie įgis žinių žaisdami, atrasdami, patys veikdami, greičiau lavins savo gebėjimus. Esame dėkingi projekto rengėjams už naujas idėjas, žaidimus, mintis, kurias  naudojame   ugdymo procese.

 

                                                                                                                         Logopedė L.Krūgelienė

Moliūgai

 

         Kasmet, įsibėgėjus rudeniui, mokykloje – darželyje rengiama rudens paroda, vienijanti vaikus, jų tėvelius ir įstaigos kolektyvą. Džiaugiamės tėvelių ir vaikučių aktyvumu bei kūrybiškumu. Paroda „MOLIŪGŲ IŠDAIGOS“, įsikūrusi prie mokyklos – darželio vartų, savo plačiomis šypsenomis pasitinka kiekvieną ateinantį ir priverčia nusišypsoti. Šypsokimės, draugaukime ir būkime sveiki!

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė I. Kavaliūnienė

Paieška
Atributika
Kalendorius
2017 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Spa   Gru »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Archyvas