Konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas

2017-11-05

 

   Spalio 27 dieną Radviliškyje įvyko konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas. Šio konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbant komandoje.

   Šiais metais į konkursą atvyko net septynios rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupės komandos, tarp kurių ir Baisogalos mokyklos-darželio priešmokyklinukai, kuriuos paruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Zoja Šimkevičienė.  1–4 klasių amžiaus grupės komandose tarpusavyje rungėsi Grinkiškio J. Poderio gimnazijos,  V. Kudirkos progimnazijos, Vaižganto progimnazijos, Šeduvos gimnazijos moksleiviai, Baisogalos mokyklos-darželio 4a kl. mokiniai, vadovaujami mokytojos Daivos Volskytės.   Komandoms reikėjo pademonstruoti ne tik savo žinias apie sveiką mitybą, gyvenimo būdą, žalingus įpročius, saugų elgesį, pirmos pagalbos žinias, bet ir sportinius sugebėjimus. Reikėjo įveikti teorinę, praktinę, kapitonų, judėjimo rungtį, taip pat daug reikšmės turėjo komandos prisistatymas. Varžytis teko ir mokyklos pedagogėms bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistėms.

   Visose amžiaus grupėse buvo išrinkti nugalėtojai. Pirmąją vietą 1-4 klasių tarpe iškovojo mūsų mokyklos 4a klasės mokinių komanda. Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus ir jų mokytoją Daivą ir linkime sėkmės atstovaujant Radviliškio rajoną kitame – zoniniame „Sveikuolių sveikuoliai“ renginio etape, vyksiančiame Šiauliuose.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>