Monthly Archives gruodžio 2019

Gerumo diena

2019-12-20

Artėja gražiausia metų šventė – Kalėdos. Prieš šventes kiekvienas iš mūsų tarsi užsikrečiame gerumu. Palytėti gerumo auros tikimės, kad to sulauksime ir iš aplinkinių. Tikime kiekvieno kilniais norais, džiaugsmo ir jaukumo skleidimu. Tokią nuotaiką pajutome pradinių klasių mokinių Gerumo dienoje. Šiltas mokinių spektaklis biblijos motyvais palietė kiekvieno mokyklos-darželio bendruomenės nario širdis.

Mažųjų Kalėdos

2019-12-20

Kalėdų belaukiant

2019-12-19

Advento vainikai

2019-12-06

Adventas – tylus laukimo laikas, kuomet širdis apvalome nuo skubėjimo, triukšmo, ilgimės tylos ir apmąstymų…     Mūsų mokyklos pradinukai kartu su tėveliais, ruošdamiesi Kalėdoms, gamino Advento vainikus, į kuriuos sudėjo viltį, tikėjimą, meilę. Bažnyčioje pašventintus vainikus vaikai parsinešė į namus...

Plačiau

Baisogalos sportininkai zoninėse kvadrato varžybose pirmieji

2019-12-03

Lapkričio 29d. Baisogalos gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės kvadrato varžybos. Jose varžėsi stipriausios Pakruojo rajono Lygumų pagrindinės mokyklos, Joniškio rajono Gataučių Marcės Katiliūtės pagrindinės mokyklos, Kelmės rajono Elvyravos pagrindinės mokyklos ir Radviliškio rajono Baisogalos mokyklos – darželio pradinių klasių komandos. Pirmąją vietą iškovojo Baisogalos mokyklos – darželio komanda, II-ąją – Lygumų pradinukų sportininkų komanda, III-ąją – pradinukai iš Kelmės rajono.