Monthly Archives lapkričio 2019

,,Kalėdinė pasaka“

2019-11-29

Lapkričio 27 dieną Baisogalos mokyklos-darželio pradinukai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Kalėdinė pasaka“.

Plačiau

Sportinė pramoga „Sportuojantys vaikai–šaunūs draugai“

2019-11-21

Š.m. lapkričio 19d. Baisogalos mokyklos-darželio sporto salėje vyko sportinė pramoga „Sportuojantys vaikai-šaunūs draugai. Joje dalyvavo visų grupių ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai, kuriuos sutiko ir sportuoti kvietė personažai Kiškis ir Katinas.

Plačiau

Seminaras-degustacija

2019-11-13

 

Baisogalos mokyklos-darželio darbuotojos dalyvavo maisto gaminimo seminare-degustacijoje, kurį vedė subalansuotos mitybos akademijos ,,Pirmas šaukštas“ įkūrėja Rita Šilenskienė.

Plačiau

Paskaita

2019-11-13

 

Baisogalos mokyklos-darželio mokiniai klausėsi paskaitos ,,Burnos higiena“.

Plačiau

Robotukas Tukas

2019-11-13

 

Lapkričio 11 dieną Baisogalos mokyklos-darželio mokiniai susipažino su robotuku Tuku edukacinėje programoje ,,Robotukas“.

Plačiau

Projektas ,,Olimpinis mėnuo“

2019-11-11

 

Trečios klasės mokiniai visą spalio mėnesį dalyvavo LTOK projekte ,,Olimpinis mėnuo“, kurio tikslas-ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Vaikai aktyviai įsitraukė į projekto veiklas. Dalyvavo fizinio aktyvumo savaitėje. Gilino žinias apie sveiką mitybą, emocinę savijautą ir jos gerinimo būdus. Mokėsi efektyviai naudoti laiką, mažinant laiką prie ekranų.

Į projektą aktyviai įsitraukė ir šeimos-atliko savaitgalių užduotis kartu su savo vaikais.

Plačiau

Pažintinė – praktinė konferencija ,,Sveikatos akademija“

2019-11-11

 

Respublikinė pradinių klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija ,,Sveikatos akademija“ Baisogalos mokykloje – darželyje  tapo tradicija, kuri nuo 2011 metų organizuojama jau penktą kartą.

              Lapkričio 8 dieną vykusioje ,,Sveikatos akademijoje“ mokiniai iš Joniškio ,,Saulės“ gimnazijos, Kėdainių ir mūsų rajono mokyklų pristatė pranešimus, projektus ir kūrybinius darbus.

              Kaip ir dera šeimininkams mūsų mokyklos – darželio 1-2 klasių klasių mokiniai ir BURATINAS pasveikino dalyvius pranešimu ,,Sveikata iš avilio“ (mokyt. D. Volskytė, E. Mickuvienė). Sveikinimo žodį tarė  Radviliškio raj. sav. SJNU skyriaus paslaugų vadybininkas Kęstutis Dambrauskas, metodininkė Gailutė Toleikienė.

Plačiau

Projektas „Sveikata iš avilio“

2019-11-11

 

 Visi mokyklos – darželio mokiniai dar rugsėjo 30 d. dalyvavo edukacinėje programoje „Apie medų ir bites“. Buvo įdomu „susipažinti“ su bitėmis,  apžiūrėti jų produktus.

Antrokai nusprendė įtvirtinti žinias ir visą spalio mėnesį vykdė projektą „Sveikata iš avilio“. Mokiniai ne tik pasikartojo žinias apie bites, jų produktus, bet ir ieškojo informacijos, apklausė tėvelius, kuo bičių produktai naudingi sveikatai. Remiantis visa surinkta informacija, antrokai parengė ir inscenizuotą pristatymą respublikinei konferencijai „Sveikatos akademija“, ir informacinį stendą, kurį pagyvino I klasės mokinių (mokytoja E. Mickuvienė) piešiniai. Taip pat surengė ir bičių produktų parodą.

Plačiau

Seminaras ,,Žodinė savigyna“

2019-11-06

 

Lapkričio 5 dieną Baisogalos mokykloje-darželyje vyko seminaras ,,Žodinė savigyna“, kurį vedė Tarptautinio retorikos ir oratoriaus meistriškumo universiteto vyresnysis treneris-licenciatas, sertifikuotas ugdomojo vadovavimo specialistas Valdemar Chmielevski. Klausydamos lektoriaus sužinojome, kaip lengvai atpažinti žodinius puolimus, manipuliacijas ir veiksmingai joms pasipriešinti; kaip išlaikyti ramybę žodinio puolimo metu, kaip bet kokį konfliktą paversti konstruktyviu dialogu.

Plačiau

Rudeninė talka

2019-11-06

  

Plačiau