Pažintinė – praktinė konferencija ,,Sveikatos akademija“

2019-11-11

 

Respublikinė pradinių klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija ,,Sveikatos akademija“ Baisogalos mokykloje – darželyje  tapo tradicija, kuri nuo 2011 metų organizuojama jau penktą kartą.

              Lapkričio 8 dieną vykusioje ,,Sveikatos akademijoje“ mokiniai iš Joniškio ,,Saulės“ gimnazijos, Kėdainių ir mūsų rajono mokyklų pristatė pranešimus, projektus ir kūrybinius darbus.

              Kaip ir dera šeimininkams mūsų mokyklos – darželio 1-2 klasių klasių mokiniai ir BURATINAS pasveikino dalyvius pranešimu ,,Sveikata iš avilio“ (mokyt. D. Volskytė, E. Mickuvienė). Sveikinimo žodį tarė  Radviliškio raj. sav. SJNU skyriaus paslaugų vadybininkas Kęstutis Dambrauskas, metodininkė Gailutė Toleikienė.

              Pranėšėjai dirbo net 5-iose darbo grupėse. Pristatytos įdomios ir labai įvairios temos ,,Imuniteto stiprinimas“, ,,Mūsų daržo vitaminai‘‘, ,, Mano tėčio vaistinėlė“, ,,Uogų nauda žmogaus organizmui“ ir kt.

              Po pietų pertraukos konferencijos dalyviai salėje stebėjo mūsų mokyklos trečiokų (mokyt. Z. Bliznikienė) inscenizuotą pranešimą ,,Sveikata mūsų rankose“, kuris apvainikavo visą mėnesį klasėje vykdytą projektą ,,Olimpinis mėnuo“.

              Apdovanoti bitučių dovanėlėmis šypsojomės ir dėkojome vieni kitiems už bendrystę. Šypsojosi ir konferencijos organizatorės, nes renginys puikiai pavyko. Dėkojame visoms mokytojoms už kūrybingai, informatyviai organizuotą respublikinę pažintinę – praktinę konferenciją.

 

Baisogalos mokyklos-darželio informacija

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>