Monthly Archives spalio 2019

Sportinė pramoga „ Draugų būryje“

2019-10-24

  

        Baisogalos mokykla-darželis didelį dėmesį skiria ugdytinių aktyviai veiklai.  Su nekantrumu  vaikai laukia išvykų į sporto aikštelę, kad galėtų pasimėgauti judėjimo teikiamu malonumu. Darželio grupių vaikai susirinko  sportuoti ir aktyviai judėti gryname ore. Vaikams patinka   varžybos su draugais,  energingi  judrieji  žaidimai,  rungtynės pagal taisykles. Sportinė pramoga prasidėjo mankšta ir kvėpavimo pratimais.

Plačiau

Sensoriniai skaitymai „Baisogalos bibliotekoje

2019-10-23

  

                      Grupelė Baisogalos-mokyklos darželio mokinių spalio 23 dieną dalyvavo edukacinėje programoje ,,Sensoriniai skaitymai“. Naudojant sensorines priemones, žaidimus, įvairias užduotis, vaikai buvo įtraukti į skaitomą istoriją, kuri pasitelkiant pojūčius (regą, klausą, lytėjimą ir uoslę) tapo vaikams jei ne visiškai, tai bent jau dalinai suprantama. Dalyvavusieji patyrė daug teigiamų emocijų.

Plačiau

,,Sveikatos mugė“

2019-10-23

 

Tikriausiai ne vienas vaikas teigiamai atsakytų į klausimus ,,Geri COCA COLA? Tingi valytis dantukus? Žaidi kompiuterinius žaidimus? Valgai daug saldumynų?“ Kardinaliai pakeisti atsakymus į šiuos klausimus Baisogalos mokyklos-darželio ugdytiniams padėjo Radviliškio miesto kultūros centro interaktyvus žaidimas-spektaklis ,,Sveikatos mugė“.

Plačiau

Pasaulinė obuolio diena

2019-10-23

 

Spalio 21 d. minima pasaulinė obuolio diena, todėl ir Pakiršinio skyriaus pedagogėms kilo mintis netradiciškai paminėti šitą dieną. Jau rugsėjį aptartas veiksmų ir veiklų planas, pasirinktos dainelės, mamoms išdalintos namų užduotys. Visi kibo į darbus.

      Iš ryto mamos skubėjo į mokyklą nešinos kvapniais obuolių pyragais, sūriais iš obuolių. Nuostabaus skonio obuolių džemu ir obuolių sultimis taip pat pasirūpinta. O kur dar mamų išradingumas: gaivia žėlė užpilti obuoliukų viduriukai, tortas obuolio formos su visais jo gyventojais, net prancūziški kruasanai su obuolių įdaru. Stalai nugulė vaišėmis.

Plačiau

Rudens spalvos

2019-10-23

  

Saulėtą spalio 18 rytą pasidžiaugti rudenėlio spalvomis į salę sugužėjo visi darželinukai. Juos pasitiko Ežiukas ir Rudenėlis...

Plačiau

Tėvų ir vaikų kūrybinių darbų paroda „Po rudenėlio kepure“

2019-10-23

  

                     

Plačiau

Konkursų nugalėtojos

2019-10-17

  

Baisogalos mokykla-darželis- sportiškiausia ugdymo įstaiga Lietuvoje. Jau aštuntus metus iš eilės yra šio konkurso prizininkė ar nugalėtoja. Džiugu, kad mūsų mokiniai auga sveikesni ir stipresni, kad jų akyse dega noras sportuoti, aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biurui paskelbus ,,Sveikiausio mokytojo 2019“ ir ,,Sveikiausio vadovo 2019“ konkursus, Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenė numatė dvi kandidates. Įvardijus jų indėlį į sveiko gyvenimo būdo propagavimą savo asmeninėje bei darbinėje aplinkoje, rodant pavyzdį kitiems ,,Sveikiausio mokytojo 2019“ apdovanojimas atiteko mokytojai metodininkei Editą Mickuvienei, o ,,Sveikiausias vadovas 2019“ tapo laikinai einanti direktorės pareigas Pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė.

Plačiau

Mano krašto praeitis

2019-10-15

 

           II klasės mokiniai kūrė projektą...

Plačiau

Projektas „ Žaidimai moko“

2019-10-12

 

        Jau trečius metus mūsų Baisogalos mokyklos – darželio penkiamečiai ir šešiamečiai ugdytiniai dalyvauja respublikiniame ikimokyklinių įstaigų prevenciniame projekte „Žaidimai moko“ .

        Šio projekto tikslas –  žaidimų pagalba lavinti penkiamečių, šešiamečių erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti  ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius, plėsti erdvės sąvokas, lavinti regimąjį suvokimą, vizualinius procesus (gebėjimą atpažinti, skirti, įsiminti matomus vaizdus), smulkiąją motoriką; gausinti žodyną, tikslinti gramatinę kalbos sandarą, skatinti įvairinti ugdymo procesą, siekiant geresnės ugdymo kokybės.

Plačiau

Pasaulinė gyvūnų globos diena Baisogalos mokyklos Skėmių skyriuje

2019-10-08

 

                        Spalio 3 dieną Baisogalos m/d Skėmių skyriaus pradinukai sulaukė svečių. Atvyko Radviliškio Valstybinės Maisto Veterinarinės Tarnybos vyresniosios gydytojos inspektorės Laimutė Savickienė ir Irma Valantinienė. Kartu su specialistėmis vyko renginys „Penkios gyvūnų laisvės“, skirtas Pasaulinei gyvūnų globos dienai paminėti.

                      Gydytojos inspektorės papasakojo apie žmonių auginamų gyvūnėlių mitybą, priežiūrą bei gyvūnų poreikius. Mokiniai pristatė savo augintinius- buvo paruošę piešinių bei lipdinių iš plastilino parodą. Vaikai kartu su specialistėmis aptarė kylančias problemas prižiūrint savo augintinius. Specialistės dalino vertingus patarimus, atsakinėjo į vaikams rūpimus klausimus.

Plačiau