Mano krašto praeitis

2019-10-15

II klasės mokiniai kūrė projektą „Mano ir tavo gimtinė“. Mokiniai domėjosi Baisogalos ir aplinkinių kaimų vietovardžiais, jų pavadinimų kilme, padavimais. Antrokai senuose žemėlapiuose surado ir išnykusius aplinkinius kaimus, meniškai atkūrė jų pavadinimus. Pagal surinktą projekto medžiagą parengė pranešimą – pristatymą „Kuo vardu gimtinė“.

Deimantė Rušaitė, Ūla Pužauskaitė ir Simona Valaikaitė šį pranešimą pristatė Šiaulių regiono istorinėje – pažintinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje „Mano krašto praeitis byloja…“, skirtoje Lietuvos vietovardžių metams paminėti.

Mokytoja Daiva Volskytė